Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok. Én nem szeretné...

Terhes vagyok. Én nem szeretném meg tartani a babát ezért a párom el akar hagyni... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretném meg tartani a babát mert sajnos úgy érzem, hogy a kapcsolatunk még nem érett erre. 5 éve vagyunk együtt, de ez az 5 év az ilyen se veled se nélküled.. én vágyok már régóta a családra, gyerekre de én mind ezt úgy szeretném hogy biztosítva van minden a gyerek számára és ez alatt értem a saját lakás.. vagy hannem saját is de legyen egy kertes házunk valamilyen formában.. és persze azanyagi háttér is legyen biztositva.. jelenleg külföldön dolgozunk de még nem szedtük magunkat úgy össze hogy bármi van nagyobb összeget ki tudjunk adni.. Mellesleg én 20 éves vagyok a párom pedig 24.. még úgy érzem hogy nem tettem le az asztalra semmit és szeretnék a gyerek előtt elérni alap dolgokat jogsi kocsi meg nem ártana szülés alatt ha kapnák valahonnan gyest amit ugye jelenleg nem kapnák sehonnan..

Páromat amugysem érdekelte sosem az érzéseim hülyeségnek tartotta amikor bajom volt és panaszkodtam neki.. nem igazán törődik velem és állandóan a telefonba van bújva mindtha nem is léteznék néha.. nem beszélve a szexuális életünkről sem.. heti 1 ha éppen ugy van.. többször kértem hogy ez kicsit legyen több de hiába.. nem figyel arra amire én vágyok vagy amit szeretnék, mindíg a saját érdekeit nézi ahogy most a babánál is.. mert gondolom férfi létére nehéz az ilyen mivel belőlle van és hogy ez nagy dolog.. igen az.. de én félek hogy a későbbiekben sem változik a kapcsolatunk a gyerek ellenére.. vagy csak a gyerek miatt lenne velem rendes de ez meg eléggé tré hogy eddig nem törődött velem és egy gyerek miatt pedig már igen..vagy csak én gondolom túl?



2023. ápr. 10. 09:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akarod megtartani, akkor abortusz, ez egyértelmű.
2023. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Menj abortuszra, szerintem teljesen egyértelmű. Egy bizonytalan kapcsolatban ne vállalj gyereket, ez felelőtlenség. Kivéve, ha szükség esetén egyedül is felneveled.
2023. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Mi a kérdés? Ha teljesen tönkre akarod tenni az életed, akkor vállald be. 20 éves vagy könyörgöm, előtted az élet. Szülnél egy ilyen embernek aki mellesleg 19 éves létére összejött egy 15 éves lánnyal, hát ne haragudj. Ha a lányom lennél azt mondanám, kicsikém legyen eszed, menekülj. Persze, hogy neki jó a baba, egy pelenkát nem cserélne, de magához láncolna egy életre.
2023. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjon!

Szar kapcsolatban gyereket vállalni öngyilkosság.

2023. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kapcsolat nem kapcsolat, csak az időd vesztegeted vele.

20 évesen pedig ne legyel egyedülálló anya.


Kezdj új èletet.

2023. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%

"a kapcsolatunk még nem érett erre. 5 éve vagyunk együtt" - akkor mégis, mire vártál már eddig is? Ha 5 év alatt nem lett ez stabil kapcsolat, amiben boldog vagy, akkor 30 év után sem lesz az.

"de én mind ezt úgy szeretném hogy biztosítva van minden a gyerek számára és ez alatt értem a saját lakás" - sok szempontból igazad van, de azért soha nem lesz TÖKÉLETES az időpont, azt jó, ha tudod.


A pasit már rég otthagytam volna. A gyereket alapvetően nem jó ötlet a semmire megtartani, de mivel már megvan, én azért jól átgondolnám, hogy mit tegyek, nehogy megbánd, mert akármelyik utat választod, nem lehet már soha visszacsinálni!

2023. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5%

Tulgondolod. Tartsd meg feltetlenul, ne vetesd el!

Az elet nem mindig menetrend szerint folyik: ilyenkor ujratervezes szukseges.

A halo tele van mindenfele parkapcsolati onsegito konyvvel, videoval. Hatha van olyan, ami segit neked.

2023. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire fos ez a kapcsolat minek vagy vele? Nem figyel rád, nem érdekli az érzéseid. Mit vársz ezek után ettől a kapcsolattól? Szerinted mi fog változni egy ház után? Rögtön figyelmesebb lesz? Hát nem.

Szóval ebből a szempontból nem értem miért vagy kétségbeesve, hogy el akar hagyni, ha elveteted?!

Szerintem pontosan tudod es nem csak a korod miatt, hogy ez a kapcsolat egy lutri, nem szabad egy ilyenre gyereket vállalni.

2023. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Na, nagyon helyes, szakitson is veled, mert ugy tunik, hogy neked nincs eszed es kepes lennel beleragadni egy ilyen szar kapcsolatba meg tovabbra is.


Abortusz, aztan vissza se nezz.

2023. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt komolyan nem értem, hogy ez mért kérdés! Mert ha elhagy a gazembered, akkor mi van? Valamit vesztesz? Se te nem szereted, se ő téged, se nem akarsz még gyereket, mi a kérdés, kislány! Isten óvja azt a szerencsétlent, ha addig totojázol, hogy már késő! Durván éretlen vagy, kislány! Minimum 10 évig ne legyen gyereked! A kanodnak meg legalább egy alkalom, hogy kitakarodjon az életedből, ha már te erre is képtelen voltál!
2023. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!