Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi most az abortusz menete?...

Mi most az abortusz menete? Össze zavart a nődoki, nem hozzá tartozunk, azt mondta ő nem tudja elindítani a folyamatot, ez létezik? Azt mondta menjek oda ahova tartozom Ennyire számít? Ahová való vagyok sose jutok be

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez hülyeség, sosem hallottam ilyenről. Nagyon sokan magánba járnak, és az sem jelent gondot. Vannak orvosok, akik nem szeretnek asszisztálni az abortuszhoz. Én inkább ilyen dolgot sejtek a háttérben. Keress egy másik dokit.
2023. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 15. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Bármelyik orvos el tudja indítani, inkább az van, hogy vannak akik simán nem vállalják ezt a fajta beavatkozást. Magát a műtétet egyébként bármelyik kórházban elvégeztetheted, ahol csinálnak ilyet, nem kell hogy a körzetébe tartozó legyél (saját mostani tapasztalat). Maga a terhességmegállapítást pedig lehet vagy magánban csináltatni egy ultrahang vizsgálattal elég gyorsan, csak kb 20 ezer forint, vagy a körzeted sztk rendelőjében ilyen esetben időpont nélkül kell hogy fogadjanak, max várakoznod kell pár órát, de ez sürgős esetnek számít.
2023. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van papírod az élő terhességedről? Mert akkor el tudod indítani, a CSVSZ-hez kell menned.
2023. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm!!
2023. ápr. 15. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Pedig van ilyen! Velem bejátszották ezt.. Nekem elhalás miatt kellett volna a missed ab. Ahova tartozom nem akartak fogadni csak hetekkel később, így a megyei kórházba próbálkoztam ahol lesikították a hajam, hogy nem oda tartozom ők ezt nem tudják elindítani (de a műtét ugyanabban a kórházban van és méghozzá később ugyanaz a doki is műtött) de a műtéthez a vérvétel kérést meg a műtét időpontot a lakhelyhez tartozó szakrendelőben kell intézni. Így mire már oda jutottam több, mint 6hete bennem volt az elhalt embrió, amire persze megint engem próbáltak lecseszni, hogy ez rengeteg, miért nem mentem a megyei kórházba 🤦🏻‍♀️
2023. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem oda kell menni, ahová tartozol, bárhol elveszik, csak kalkuláld bele, hogy jópár orvos etikai okból nem abortál - szíve-joga.
2023. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!