Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elélveztem a barátnőmben tabi...

Elélveztem a barátnőmben tabi mellett kell e tartani a terhességtől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap lefeküdtünk és nem sikerült időben kihúzni, de már a 2. levél utlsó szakaszában vagyunk. Igazából most hétfőn fogja bevenni az utolsó szemet és jön a 7 napos szünet. Tudom hogy véd a tabletta , de kíváncsi lennék mások véleményére is hogy kellene e tartani egy nem kívánt terhességtől?

2023. máj. 14. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk a tabi a családba 2x csődöt mondott. Az egyik ilyen esetnek én vagyok a gyümölcse.


Nincs 100%-os fogamzás gátlás, gyerektől csak az nem tart aki nem szexel.

2023. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A tabletta arra való, hogy nyugodtan beleélvezhess. Amikor nem hat olyankor nem szedtek be párat belőle.
2023. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Istenem.

Minek szed egyáltalán fogamzásgátlót a barátnőd, ha még így is xarakodtok, és nem tudtok szexelni egy normálisat? Elárulom semmi értelme szedni, ha még így se mersz elmenni benne, vagy ő nem hagyja és mindig basz*kodni kell, hogy időben kihúzd.

A tabletta 99,8%-ban biztos védekezési módszer. Ha csak nem felejtette el bevenni a gyógyszert, nem szedett antibiotikumot mostanában (max 2 hete) és nem hányt, ment a hasa napokon keresztül, akkor nem, NEM lehet terhes.

2023. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
A tabletta 100%, aki mást mond, simán hazudik.
2023. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én 10 évig szedtem, soha nem lettem terhes mellette. Pont az a lényege, hogy bármi belefér. 😁
2023. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Derjaderja ***** válasza:
86%

Használjátok mellé óvszert, ha féltek, az időben kihúzás csak bohóckodás.

De ha jól szedte a tablettát, nem lesz terhes

2023. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 harebell ***** válasza:
97%
Helyesen szedett tabletta mellett elenyésző a teherbeesés esélye.
2023. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
14 éve szedek fogamzásgátlót. Mindkétszer tervezetten lettem terhes. Ha jól van szedve a szabályokat betartva nem lesz gond.
2023. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

#4 Márpedig 100%-os védelem NEM létezik és ezt orvosok mondják/bizonyították be, a tájékoztatón is világosan rajta van. A Pearl indexe tökéletes szedés mellett is 0,3%, szóval elég erős kijelenti, hogy minden orvos, kimutatás hazudik meg a betegtájékoztatón is hamis adatok vannak feltüntetve....

Nagyon is ritka, de egyáltalán nem lehetetlen!

2023. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9-es, nem létezik igen. A fogibogyónak pl azért 98% a hatásfoka, mert vannak nők, nem is kevesen, akiknek nem szabadna szednie, mert teherbe esik a SAJÁT hibájából. Nem a gyógyszer a hülye, ha a nő nem szedi be időben, ráiszik, vagy hasmenés-hányás esetén sem használ kiegészítő védekezést.


Kérdező: ha a barátnőd normálisan szedi a gyógyszert, akkor nem lesz terhes, pont ez a lényege, és nem kell kihúzással bohóckodni.

Vagy ha amúgy sem élvezel bele, felesleges a gyógyszer.

2023. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!