Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek is ez a jó megoldá...

Szerintetek is ez a jó megoldás a doktornő részéről?

Figyelt kérdés

Kicsit átverve érzem magam leírom a sztorit röviden.


Először is leszögezném, hogy én eddig azt hittem nem is lehet gyermekem (27éves vagyok ), amikor kezdődtek a tüneteim, azt hittem valamilyen fertőzésem van,orvos tanácsára csináltam tesztet.

Utolsó menzeszem március 27-5napos.

Múltheten voltam először orvosnál, üres petezsákot látott és szikhólyagot. Be írt 6 hetesnek vissza hívott 1 hét múlva azaz tegnap.

Tegnap sem látott magzatot mutatta is a monitort, és a petezsák sem nőtt semmit. El is mondta lehet, hogy missed a.b lesz.

A papíromon ugyanazok a méretek szerepelnek mint múlt héten, és az,hogy 6 hetes vagyok.

De rá írta, hogy 0.57cm embrió szívhanggal, ami biztosan nem volt,kötelező is lett volna mutatni plusz 15 percen keresztül keresgélt valamit, ami el is mondta, hogy nincs.

Nem missed ab.re kellett volna küldeni ilyen esetben?

Vagy direkt ,hogy járjam végig a köröket, azért van ez?

Szerintetek keressek másik dokit , érdemes?

Köszönöm!



2023. máj. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
NagYon gyorsan másik doki, ha nem szeretnéd megtartani
2023. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány naposak a ciklusaid? Ha 33-35 nap körüliek a stimmelnek a méretek, ez még lehet egészséges terhesség is.


Az orvosnak jelezted, hogy nem szeretnéd megtartani?

Mert ha nem, akkor kívánt terhességnél nem szoktak ennyivel műtétre küldeni, várnak még egy-egy hetet hátha elindul rendesen a terhesség.

2023. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen jeleztem, hogy nem kívánt terhesség..Meg is kaptam a beutalóimat. Nekem csak ez volt furcsa, hogy 1 hét alatt semmit nem nőtt, nem lát embriót mégis végig kell menni a csaladvédelmen stb nem pedig missed a.b ha így sem, úgysem marad meg..
2023. máj. 24. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézésd meg egy másik orvossal is. s.o.s.-ben, mert valóban, ha elhalt terhesség, akkor nem kell csvsz meg fizetni sem.
2023. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tovább tart hogy 100%-ra kitudják mondani, hogy elhalt, mint az hogy elkezdjed intézni az abortuszt.

Missed abhez még 2 orvosnak a kórházban is meg kell állapítaniabaz elhalast. Mi lesz ha ott mégis találnak szívhangot?

2023. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!