Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után lehetek olyan...

Abortusz után lehetek olyan állapotban, hogy vizsgázzak az egyetemen?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. Szeretnék ezen az egészen mihamarabb túllenni, emiatt Ausztriában lesz a beavatkozás, nem itthon (tehát plusz idő még az autóút).

Csütörtökön lesz, viszont variálnom kellene a vizsgáimat, és a következő héten szerdán lenne így egy vizsgám az új felállás szerint...


Mit gondoltok, kb. 1 hét pihenés elég lehet a beavatkozás után?


2023. jún. 2. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem voltam ilyen beavatkozáson, szerencsére. De szerintem fogsz tudni akkor már vizsgázni. Sokakat ma már bent sem tartanak abortusz után. Te még regenerálódni is fogsz tudni, és pihenni.

Sajnálom, hogy ilyen döntést kellett meghoznod.

2023. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!


Igazából racionálisan állok a helyzethez, egyetemre járok, nem dolgozom, semmilyen szinten nem vagyok kész egy gyerekre jelenleg.

2023. jún. 2. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1 hét pihenés elég-e? Sztem már másnap is simán menne.


Nekem igaz nem aborzuszom volt, hanem missed ab. Ugyan az a műtét, csak szívhang nélkül.

Reggel bementem, este már otthon voltam. Műtét után 2 orát aludtam, utana már minden oké volt. 1 hétig vérezgettem és ennyi. Lazabb volt mint egy mensi

2023. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt abortuszom, egy gyengébb menstruációnak megfelelő vérzésem volt pár napig. Jól voltam egyébként. Én is hasonló okok miatt mentem, mint te így lelkileg sem viselt meg, hiszen ha megtartom sokkal rosszabb lett volna.
2023. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 hetes terhessègem ment el spontàn, ès pàr nap mùlva költöztünk. Pakolàs nagy rèszèt ès az utazàst is simàn vegigcsinàltam.

Egy hèttel abortusz utàn simàn le tudsz vizsgàzni.

2023. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
14 hetes terhesség megszakítás után, ugyan úgy elláttam a 2 évest és a háztartást, 2 nappal műtét után
2023. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Fizikailag simán lehetsz olyan állapotban. Nekem befejezetlen vetélésem volt, ott elvileg a műtét része technikailag ugyanaz. Nekem azt mondták, hogy ha másnap még nem tudnék dolgozni, adnak rá "igazolást", de amúgy nyugodtan lehet. Nekem pont hétvégére esett, így a következő napon valamivel többet pihentem a szokásosnál és próbáltam lelkileg túltenni magam, hogy másnap tudjak dolgozni. A munka legalább elterelte a figyelmem a vetélésről.
2023. jún. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magától szakadt meg a terhességem, azt kellett műteni, de az eljárás ugyanaz. 6 nappal a beavatkozás után volt az esküvőnk. Fizikailag jól voltam, simán végigcsináltam a napot (éjszakát). Ehhez képest egy vizsga kevésbé megterhelő.
2023. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!