Mit tennétek a helyemben? Megtartanátok a babát így?

Figyelt kérdés

2 éve viszonyom van egy nős férfival,aki apukámmal jóban van,mert egy épületben van az irodájuk(jogászok) és néha elmegyünk vagy ők jönnek hozzánk vendégségbe,szóval elég jóban van a szüleimmel is.


Szeretem,de 1 hete szakítottunk,mert borzasztóan összevesztünk és közöltem vele,hogy vagy elhagyja a feleségét vagy vége a kapcsolatunknak.Akkor azt mondta,hogy nem tudja csak úgy otthagyni a nejét,mert tönkremenne idegileg,jelenleg is gyógyszereket szed,nem bírná ki,ha még a férje is elhagyná.

Elegem lett,azóta nem beszéltem vele,nem veszem fel neki a telefont,nem válaszolok az sms-eire.

De kiderült,hogy terhes vagyok.Tegnap tudtam meg,hétfőn megyek orvoshoz.Azt is megtudtam,hogy a felesége pár napja elköltözött a házukból.


Nagyon szeretem még mindig,de tudom,hogy nem szereti a gyerekeket és hogy nem egy otthonülős fajta,mindig utazik vagy sportol.Nem tudom,hogy mit csináljak...Talán beszélnem kéne vele,de fogalmam sincs,hogy mit kéne mondanom.Ráadásul folyamatosan hívogat és ha felveszem,akkor félek,hogy érezni fogja,hogy valami baj van.


Egész éjjel azon rágódtam,hogy mit kéne tennem,de nem tudom.



2012. jún. 29. 16:25
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
hát ha nem tartod megfelelő apának (mindig utazik, stb) akkor számolnod kell vele, hogy ez a baba megszületése után sem fog valószínűleg változni. tehát akárhogy is döntesz ezt kalkuláld be...
2012. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
36%
Megtartanám a babát mindenképpen, abortuszellenes vagyok. Ha már ennyi eszed volt, hogy nős férfival kezdesz, akkor legalább védekeztél volna... A pasira meg ne számíts, ha esetleg össze is jöttök, akkor téged is ugyanígy csalni fog, de gondolom ezt te is tudod, és nem is zavarna.
2012. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha megtartod,akkor csak úgy ha esetleg egyedül is képes leszel nevelni,mert ettől a férfitól semmire nem számíthastz,az tuti.

Még egy kéretlen megjegyzést had ejtsek meg.. a szüleid biztosan büszkék rád,hogy ilyen tisztességes és eszes lányuk vagy:D

2012. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartanám meg.Majd szülj olyannak ,akinél nem a 2. helyen állsz.

Képzeld már egy kicsit a megcsalt feleség helyébe is, ha tudod...

Ne a gyerekkel akard megfogni magadnak a nős pasit!!!

Amúgy meg mi van,ha megtartod a gyereket,ráveszed,hogy elváljon miattad,erre mégis a feleséget választja?

2012. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
60%

A babát miért tartanád meg? Apa nélkül akarod felnevelni?

Ne magadra gondolj,hanem arra,hogy a gyereknek milyen sorsot szánsz? Ez a pasas nem fog melletted állni és nem lesz jó apa sem.

Az abortuszellenesek pedig akkor legyenek ennyire határozottak,ha segítenek felnevelni a gyereket!

2012. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
60%

Elsüllyednék a szégyenembe, ha ilyen lányom lenne. Egyetértek a 2. válaszolóval teljes mértékben, a 3. kkal is.

Én is abortuszellenes vagyok, de a hideg rázna, hogy ilyen anyám van.

2012. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim válasza:
40%
3. vagyok. Igen, ha lenne egy tisztességes anya a környezetembe aki egyedül nevel gyermeket, segítenék is neki. Ez csak természetes, de köszi :)
2012. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
33%
Bocsi, 2. voltam
2012. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

Nem tartanám meg, de eleve igazából nem is valószínű, hogy ilyen helyzetbe kerülnék, mert nem tudom elképzelni magamról, hogy nős férfival kezdjek.

Ne haragudj, tudom, hogy nem kioktatást vársz, de ez eleve buta dolog volt. Ráadásul apukád ismerőse...


Sajnálom, nem tartanám meg. :(

2012. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%

Egyedul nevelned a gyermeket?

Te akarsz Anya lenni es orulsz annak, hogy erkezik a baba akkor is, ha csak te leszel melletted?

Ha mindkettore igen a valasz, akkor mindenkeppen tartsd meg es erezd magad szerencsesnek, hogy lesz egy gyermeked.


Ha ugy kepzeled el, hogy csak akkor lennel boldog a babaval, ha az apuka a hir hallatan olbe kap es korbetancolja veled a szobat, megkeri a kezed, elvalik, osszekoltoztok es boldogan eltek, amig meg nem haltok, akkor nem biztos, hogy jo otlet a gyermek vallalasa.

Merthogy erre keves esely van.


Hibazni lehet egy hazassagban, elofordulhat, hogy valamelyik fel felrelep, mert epp nem normalis. De ket even at viszonyt tartani nem utal valami korrekt jellemre.

Ha ennyi ido alatt nem becsult teged annyira, hogy elvaljon es ne csak masodikkent tartson, akkor a terhesseg hallatan nagy esellyel nyulcipot huz es ugy eltunik, hogy max a gyerektartast fogod latni, esetleg hetvegi apuka lesz, de meg ez sem biztos.

Ez az ember nem vallalt fel teged ket even at, lasszoval nem lehet befogni, inkabb fellok es ott hagy.

2012. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!