Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Spontán vetéléses abortusz...

Spontán vetéléses abortusz után normális hogy már 3 hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
Elmentem orvoshoz azt mondta biztos terhes vagyok . Csinált vértesztet is és semmi. Jövőhét pénteken kell vissza mennem, mert kitalálta hogy akkor biztos csak nem mutatja ki szerintem meg inkább valami gond lehet de semmit se csinálnak.

2012. okt. 31. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

vagy spontán vetélés vagy (művi) abortusz, nem a kettő együtt:)

Teszteltél egyátalán, doki nem csinált kézi vizsgálatot is?

2012. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Művi abortusz bocsi , nem teszteltem az orvos ultrahanggal nézett még meg de semmit nem talált azért is mondta ha nem jön meg mennyek vissza . De semmi jele hogy terhes lennék ezért aggódok hogy valami probléma van.
2012. okt. 31. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehát a doki nem tudta h művi abortuszod volt, vagy nem értem??? És nem mindig van tünete egy terhességnek!
2012. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De de kontrollra mentem vissza meg szövettanra .Tehát mindenképpen vissza kelet mennem meg ugye meg se jött ,és még azóta se tehát most már 3 hónapja.
2012. okt. 31. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért elég sok idő...általában legkésőbb 6 hétre megjön...én vennék egy terhességi tesztet a helyedben azért!
2012. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem NEM müvi abortuszról van szó, hanem missen ab utáni mütéti befejezésröl.

2. Ez után eshettél teherbe, a legokosabb, ha veszel egy tesztet.

3. A jövö héten visszamégy, és akkor kiderül, hogy mi van.

4. Az igen valószinütlen, hogy olyan bajod lenne hirtelen, amitöl kimarad a menzeszed - a vetélésnek ilyen mellékhatása nincs.

2012. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
8 hete volt a műtét amikor a kontrollon voltam és azt nem értem hogy az orvos nem furcsállta nagyon hogy ezt mégis hogy ezért is nézet véralapján tesztet de negatív lett.
2012. okt. 31. 16:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Műtétes befejezésen voltam.
2012. okt. 31. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

abortudsz=vetélés. Ennek van spontán része, amikor magától megy el a baba, és sokszor műtétileg kell befejezni, kérdezőnek ez volt. Meg van a művi vetélés, azaz művi abortusz, amikor a baba élne békében, csak elvetetik.

Igen, lehetsz terhes, ilyenkor (és igen, a művi abortusz után is) könnyebb újra teherbe esni, mivel fel van borulva hormonháztartásod.

2012. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!