Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz lamináriás...

Abortuszom lesz lamináriás tágítással, ebben az esetben mennyire fáj a felhelyezése és a tágulási szakasz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltál még szülésed, nagyon. Végülis kitágítják a méhszájadat,a mit alapesetben a szülésnek kellene "intéznie". Tehát maga a tágulás fog fájni.

Ha volt már szülésed,annyira nem fog fájni.

2012. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mara Acoma ***** válasza:
72%
Nagyon car... majdnem lerúgtam a dokit. Le fognak kötözni előtte. Olyan, mintha szúrkálnának. Baj van a babával, vagy miért kell? Nekem akkor csinálták, amikor elhalt a baba és csak egy üres petezsák maradt.
2012. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt egyáltalán a felhelyezés. Amikor tágulni kezdtem az pedig olyan erősebb menstruációs görcsökhöz hasonlított inkább. De kibírható volt. Engem inkább lelkileg viselt meg, beteg lett volna a babám...
2012. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos minden erőfeszítés ellenére esetem teherbe, és anyagilag nem tudjuk vállalni a babát a párommal. Nagyon félek, mert alapvetően sem nagyon bírom az ilyesmit, elájulok egy vérvételen is és általában ráng görcseim vannak. Azt olvastam le fognak kötözni. Ez igaz?
2012. nov. 7. 12:20
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem töröltem a válaszodat, nem tudom miről beszélsz, nekem mind a 4 válasz megjelenik itt is. Nem teszek ilyet, vállalom azt ha másnak más véleménye (meg ha megnézed, a kérdésem nem is a véleményed volt, az egyáltalán nem érdekel), ettől függetlenül én pénz nélkül nem akarom felnevelni a saját gyerekemet, erről nekem is meg van a véleményem, de megtartom magamnak, mert nem kérdezted.
2012. nov. 7. 14:26
 6/16 Mara Acoma ***** válasza:
17%

Érdekes, hogy megint eltűnt......... no mindegy. Nem kívánok tovább hozzászólni ehhez. Te meg szállj magadba kicsit szerintem, mi lett volna ha anyukád is így gondolkodott volna.


3 gyermekes anya

2012. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan töröltem, most én is látom, pedig a válaszod alatt csak a komment küldésére megyek rá. Nem szándékosan töröltem, nem tennék ilyet. Gratulálok a 3 gyerekhez, hidd el én is szeretnék, de nem így. Semmit nem tudsz a körülményeimről, rossz hogy vannak emberek, akik így is képesek elítélni.
2012. nov. 7. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy kinek mennyire fáj. Amikor tágítja, akkor olyasmi, mintha erős menstruációd görcseid lennének. Állítólag.

Nekem nem volt ilyen beavatkozásom, de láttam már felhelyezést. Ébren volt a lány és nem kötözték le. Utána megkérdeztem tőle, hogy fájt-e, azt mondta nem...

2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. nov. 7. 20:03
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Tényleg nagyon változó, hogy kinek mennyre fáj, nekem azt úgy magyarázta egy nővér, hogy van akinek tele van idegvégződéssel a méhszája, és van akinek alig van ott néhány.

Nekem elhalt terhesség miatt csinálták. Nem fogok hazudni, nekem iszonyatosan fájt maga a felhelyezés, konkrétan sikítoztam. Viszont utána a tágulás már nem volt olyan vészes, erősebb menstruációs görcshöz tudnám hasonlítani.

De lehet, hogy te szerencsésebb leszel és meg sem érzed majd.

2012. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!