Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért gondolják úgy az abortus...

Miért gondolják úgy az abortuszpártiak, hogy a magzatgyilkossághoz való joguk erősebb, mint a magzat élethez való jogai?

Figyelt kérdés

A hatályos törvények szerint nem az élet védelme a legerősebb?


Sokszor mondják, hogy a saját testükkel azt tesznek, amit akarnak. DE az már nem a saját testük, hanem egy bennük fejlődő külön test, külön élet. A SAJÁT karjukat, lábukat vágják le, ha akarják, a SAJÁT testükkel azt tehessenek, amit akarnak.


Miért tekintik egyes "nők" a gyilkosságot fogazmásgátlási módszernek?



2013. jan. 2. 15:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%
a Te gondolatmeneted alapján akár az összes önkielegitést végző férfi is gyilkos?nem?a nő had tudja már mi jó a magzatnak és mi nem ha rossz körülmények közé kerülne ill nem tudna megfelelő anyagi ill egyéb szociális hátteret biztositani számára stb mindenki azt tesz a testével testnedveivel magzatával amit akar
2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit "néz ki abból a parányi agyacskádból kifeléééééééééé"is, tudod mire:a világra 2013-ban.A válasz egy kérdés lesz:Miért sír minden nyóóóóóóóóóóóóóóc gyerekes, hogy elfogy napi 3-4 kg kenyér és 2 l tej....Nőlj már fel.
2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
68%
Létrejöhet olyan helyzet sajnos mikor a legjobb megoldás a meg sem születik a baba, nem biztos hogy azért veteti el valaki a magzatát mert önző és csak saját magára gondol, van amikor ez a legjobb amit tehet....
2013. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nem értek egyet az abortulsz-tiltással.


Szted melyik jobb: egy gyereket elhanyagolni, megverni, egy életen át tönkre tenni, szegénységben felnevelni (és még sorolhatnám) azért, mert az illető anyuka-apukajelölt hülye volt, és összehozott egy gyereket, de nem akarják/tudják nevelni őt.

Szted az jobb, h nincs türelme a gyerekneveléshez, állandóan üti, veri majd őt. Netán állami gondozásba kerül, és ott fogják ütni, verni. ?!?!?!

Nincs ideje, mert épp vagy munkamániás, vagy olyan szegény, h látástól mikulásig dolgozik, nem tud vele otthon maradni. A gyerek így állandóan csavarog, az utcán nő fel, belekeveredik ebbe-abba. Börtönbe kerülhet.

Esetleg fiatal, tini lány, és rohadtul nem érett még az anyaságra?!?!


Természetesen az a fő, h ne kerüljön SENKI ilyen helyzetbe, de elkerülhetetlen.

Nem azt mondom, h helyes, de vannak olyan szituációk, amikor jobb annak a magzatnak, ha nem jön világra.


Ezeket végig gondoljátok?????? Minden esetben, minden magzatnak tényleg meg kellene születnie? Nem hinném...

2013. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
61%

4-es vagyok:

Nagyon örülök, h nem csak én gondolom így!

Pedig féltem, h le leszek pontozva :D

2013. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
73%
Nyaljál sót! Hidd el, sok nő nem azért "gyilkol", mert élvezi, hanem mert ha megtartaná, az lenne az igazi merénylet maga és a baba ellen is!
2013. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
50%
Nyaljál sót, ez jó :D
2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok abortusz párti, de ha tilos lenne az abortusz, attól sztem csinálnák. Csak titokban, dugiban, dugipénzért....stb.
2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs olyan, aki "abortuszpárti". Csak olyan van, aki elfogadja, hogy elképzelhető olyan élethelyzet, amikor ez a kevésbé rossz megoldás. Én is el tudok ilyet képzelni, pedig én 6 évig küzdöttem azért, hogy gyerekem lehessen. Számomra nagyon kevés az ilyen helyzet, amikor elfogadható, de van ilyen. Sokkal ritkábban, mint ahogy megtörténik és végképp nem tekintem fogamzásgátlási módszernek.

Egyébként a hatályos törvények Magyarországon nem tiltják az abortuszt.

2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Golan Trevize ***** válasza:
23%

Azért, mert "az én testem, azt csinálok vele, amit akarok".

Csak abba nem gondolnak bele, hogy a magzat is emberi élet, és mivel senki nem lát a jövőbe, nem tudhatja senki, hogy vajon ki/mi lehetett volna abból a magzatból.

Aki a saját csemetéjét megöl(et)i, az nem anya.

Ha nem lennék ellene az emberi magzatok meggyilkolásának, akkor is megszakadna a szívem, amikor olyanokról hallok, akik évek óta próbálkoznak, és nem jön össze neki a gyerek, mások meg ölik halmora a saját gyermekeiket.

Amekkora liberalizmusban élünk (Ausztráliában a terhesség végéig (!) engedélyezett az abortusz), kíváncsian várom, hogy melyik elmebeteg ország lesz az első, aki a gyermek 3, 6 vagy akár 18 éves koráig engedélyezni fogja, hogy megölhessék...

2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!