Mit csinálnak a magzattal amikor az anya úgy dönt hogy elveteti?

Figyelt kérdés
Miről szól az abortusz? Igaz, hogy a magzat védekezik az ellen hogy megöljék?
2013. jún. 7. 19:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
Hogy védekezne, kifejtenéd?
2013. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, csak olvastam facebookon egy kommentet hogy "ha látnád hogy védekezik a magzat látnád hogy gyilkosság" vagy valami ilyesmi
2013. jún. 7. 19:53
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a néma sikoly című filmre gondoltak, ha van idegrendszered keres rá.
2013. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%
Egyszer már tényleg meg kéne néznem, habár megrendíthetetlen vagyok, sosem lennék "az abortusz gyilkosság" skandáló fanatikus.
2013. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
54%
Darabokra szedik...és igenis gyilkosság. Mi más lenne? És igen, védekezik, csak sajnos kevés hozzá az az ártatlan magzat:(
2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
36%
Hm, gyilkosság? Miért is? Úristen, kidobtam egy gumit benne g*civel, sorozatgyilkos vagyok!
2013. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%
A g*cinek nem dobog a szíve te elmebeteg!
2013. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
51%
Megnéztem a Néma sikolyt, hát nem tudom, mit vannak úgy oda. Eddig is gondoltam, hogy csinálják... Nem voltak illúzióim. Továbbra is azt mondom, ez szükséges rossz a nők életében. Nem tartom a legjobb megoldásnak, de utálom a képmutató embereket, akik rögtön gyilkost skandálnak.
2013. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
47%
Hány abortuszod volt egyébként?
2013. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
38%
A magzat koponyajat szettorik meg a mehben, illetve a vegtagjait is roncsoljak, hogy konnyeden kijojjon. Es igen, vedekezik, epp meselte egy ismerosom, hogy ikrekkel volt terhes, de nem tudta, mert csak egyet lattak. Kiszedtek ot, aztan masnap meg mindig nagyon rosszul volt, igy megneztek ujra. A meh tetejen volt szorosan "betapadva" a masik baba, menekulni probalt szegeny. (azert vetette el, mert nagyon eros gyogyszert kell szednie, tehat eleve sanszos, hogy vagy meghaltak volna, vagy betegen szuletnek)
2013. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!