Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt valaki, aki úgy ment...

Van itt valaki, aki úgy ment abortuszra, hogy szerette volna a babát, és a férje nem akarta?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 09:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%

Barátnőm volt igy, rá is ment a kapcsoalt. Sosem tudta megbocsájtani sem magának sem a volt férjének. Miért nem védekzetetek rendesen ha enniyre nem akar gyerekt? vagy védekezés mellett lett? Ha igen az egy elég komoyl jel hogy kell nektek ez a baba.

Miért nem akarja?

2013. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
Nah ez egy olyan dolo, amire 99%, hogy rámegy a kapcsolat.
2013. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

Ha a nő akarja a babát és a férfi kedvéért elveteti, szerintem sanszos, hogy sosem bocsátja meg magának amit tett és úgy fogja érezni, hogy a párja erőltette bele a dologba. Bűntudat és szétválás lesz a következménye, nagy valószínűséggel.


(Ha a nő szeretné a babát, szerintem ne vetesse el mert bele fog rokkanni, ha nem elég erős és megedzett lelkileg. :S)

2013. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mi játszódhat le ilyenkor egy nő meg a férje fejében... Amikor a 3. baba jött, az enyém is elküldött volna elvetetni. Az ő családjukban kb úgy kezelték az ilyet, mint egy foghúzást. Elmagyaráztam neki, hogy én erre nem lennék képes még az ő kedvéért sem, és mifelénk ez nem divat. Ha nem akar 3 kölköt, akkor segítek neki csomagolni, megoldom magam (könnyen beszélek, mert meg is tudnám oldani, ha arra kerülne sor). Így most már ő is nagyon várja, és nem is szívesen vallja be, hogy ha rajta múlik, nem lenne... Egészen biztos, hogy nem éli túl a kapcsolat, ha a feleség a baba mellett döntött volna.
2013. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Mi az indok? Egyébként a férj szerintem ezt nem döntheti el egyedül, mármint a nőnek szerintem kicsit több beleszólása van ilyen esetben, mert mégiscsak az ő teste.
2013. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem lennék rá képes! Miért nem akarja? Kényelmi okokból elvenni egy életet? Hogy bocsátanád meg magadnak?
2013. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%
Nézd Kérdező, az én ex párom nem ment el, sőt, 3 hónaposan szólt a terhességéről, mert tudta, hogy minden racionális érv a megtartás ellen szól. Arra is ráment természetesen a kapcsolat, csak éppen nem azonnal, hanem 4 év, mindenki számára minden pokolnál sokkal rosszabb vergődés és kölcsönös bizalmatlanság után... és azt sem tudtuk megbocsájtani egymásnak soha...
2013. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
Normális férfi nem kér ilyet a feleségétől. Az ilyen fontos döntéseket közösen hozzák meg, és a megoldás is közös. Az abortuszt választani ahelyet hogy keresnének egy közös megoldást nem szép dolog.
2013. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
Én még fiatal voltam, 17, én akartam a babát... a párom sem, anyám se, ezért ab-ra küldtek. Sose fogom megbocsájtani anyámnak, ha lesz gyerekem, az életben nem fogja látni. Már külföldre költöztem, többek közt emiatt, itt épitem az életemet.
2013. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%
"Normális férfi nem kér ilyet a feleségétől. Az ilyen fontos döntéseket közösen hozzák meg" - már bocsánat, de ha a férfi nem mondja el a saját álláspontját, kérését, akkor hogyan lehet közös döntést hozni, a minkét fél számára a legkisebb rosszat jelentő megoldást megtalálni?
2013. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!