Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 6 hetes terhes vagyok 25 éves...

Orsy25 kérdése:

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, Mennyire lenne káros egy 4. abortusz is?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok 25 éves és már volt 3 abortuszom, sajnos a mostani párommal sem állunk jól anyagilag és egy vérömleny is kialakult a petezsák körül ami vérzést okozott! Nagyon szeretnék már kisbabát, de semmi biztos nincs, hogy feltudjuk majd nevelni! 26-ára írt ki a dokim abortuszra. De nagyon félek!

Októberben lesz a diplomaosztóm és sajnos külföldön dolgoztam eddig a párom alig keres, (csak a különböző megjegyzések elkerülése végett)nagyon kevés pénzt kapnék az államtól és terhesen már nem vennének fel sehova sem, csak otthon végezhető munkát tudnék vállalni ami valljuk be nem egy jól fizető mellékkereset! Hétfőn kell visszamenni (akkor jár le a 3 nap gondolkodási idő) a családvédelmi szolgálathoz....félek hogy többször már nem kerülök áldott állapotba ha most az megszakítás mellett döntök!!!:-(



#abortusz #tanács #25 éves #több terhességmegszakítás
2013. jún. 13. 22:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
80%
Tudom hogy le leszek pontozva, de meg is érdemelnéd. Azt talán, esetleg elhiszem hogy védekezés mellett egyszer teherbe lehet esni, na de négyszer??? Ha annyira rosszul álltok, védekezzetek, az abortusz az nem egy fogamzásgátlási mód. Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak esélyes hogy nem lehet gyereked utána.
2013. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
24%
ez attól is függ, milyen módszerrel szakítják meg, mert pl. az abortusztabletta nem károsítaná a méhfalat, csak nem tudom, hogy végülis engedélyezték-e itthon.
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem tudna segíteni a családban? Támogatni vagy valami? Megértem, hogy nehéz helyzet, de én képtelen lennék elvetetni a negyediket is. ( Elsőt is képtelen lettem volna...) Amúgy a párod gondolom, nem 17 éves, hanem minimum korodbeli, menjen el és találjon normális munkát, ahol nem csak alig kap pénzt. Te gyest kapsz majd, ami 25-26 ezer forint ez alanyi jogon jár mindenkinek és a csp, ami 12500 eg gyerek után. Elhiszem, hogy nehéz helyzetben vagy most lelkileg is, ne haragudj, nem bántani akarlak meg megjegyzéseket tenni, de még egy abortusz ok, ha becsúszik, mondjuk nekem az sem ok, de, hogy egy ilyen lelkileg megterhelő történet után nem tudtál rendesen védekezni azt nem tudom megérteni...
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi hogy ezt mondom; de már a 3 is sok.amugy meg eggyel több vagy kevesebb már nem hiszem hogy számít
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
15%
Én nem vetetném el. Majd lesz valahogy, olyan még nem volt, hogy sehogy se legyen, szoktam mondani. A párod simán találhat még jól kereső állást, amúgy megszületik a baba, és ha addig te is tudnál valamit dolgozni, akkor talán még egy kis pénzt flre is tudnátok rakni. Mindig mindenkitől azt hallom, hogy milyen drága a gyerek. Hát nekem is van egy kisfiam, szerintem nem vészes az az összeg, amit egy hónapban rá költünk. Nálatok van aki segítene nektek? ól gondold meg, hogy mit döntesz!
2013. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
79%

Hát figyelj, vki még 8 abortusz után is teherbe tud esni, vki meg egy után se.

Majd kiderül. Egyébként sokszor nem a teherbeeséssel, hanem a kihordással van a gond. Nem tesz ám jót a méhszájnak, ha ennyiszer b.sztatják. Majd jön szépen a koraszülés.


De egyet árulj már el nekem: ismered azt a kifejezést, hogy FOGAMZÁSGÁTLÁS? Talán ha alkalmaznád is, akkor nem kellene 4-szer kaparásra menned.

2013. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%
Mellesleg 3 abortusz után sem tudnék a tükörbe nézni, nem hogy még egy negyedik is legyen.
2013. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
61%
Úr isten,hát hallod,te borzasztó egy ember lehetsz!
2013. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
77%

tabletta után is szinte mindig ki kell üríteni múszeresen a méhet.


kérdező, ha ab-ra van pénzed, futná gumira is

2013. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
54%
3 v 4....egyre megy már,az első után tenned kellett volna ellene,h ne csússzon be megint. Én szivesen várom azt a kis angyalkát,akit te nem engedsz megszületni.
2013. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!