Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki képtelen megnézni abortusz videókat?

Figyelt kérdés
Engem egyszerűen nem visz rá a lélek,és ez akkor is így volt mikor nem volt gyerekem! Rengetegszer belebotlottam már a "Néma sikolyba" és hasonló videókba,de kivagyok tőle mikor itt is ajánlgatják!:(

2013. jún. 17. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Én sem bírnám megnézni, de őszintén, nem is gondolkodtam rajta, hogy megnézzem... Ezer más dolog van, ami foglalkoztat, eszembe sem jut ilyeneken agyalni és nézegetni :))
2013. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
én sem nézem de nem azért mert nem biom hanem mert nem látom értelmét nézegetni. Minek akarod megnézni?
2013. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom megnézni!
2013. jún. 17. 23:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a Néma sikolyt egyszer megnéztem, és gyakorlatilag végigbőgtem. Azért néztem meg, mert érdekelt az abortusz biológiája, mi és hogyan zajlik. Nem volt rá személyes okom, puszta kíváncsiság. Köszönettel ki is elégítette a kíváncsiságom, jobban is, mint akartam, szóval többet nem szeretnék látni. Pláne most, pocakosan.
2013. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdemes őket megnézni, mert a 99%-uk nem a valóság, legalábbis nem a magyarországi eljárást mutatja be. Propaganda videók, a néma sikoly úgy ahogy van egy nagy lósz*r. Én meg bírom nézni, de inkább nem teszem, mert hülyeséget mutatnak, beszélnek benne.
2013. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ez egy érdekes dolog, de képernyő előtt ücsörögve én sem bírom, pedig hát végig köll nézni ahhoz, többször is, hogy az ember korrekt módon tudjon rámutatni az általában bennük lévő hazugságra, manipulációra. Ahogy egyébként egy boncolást vagy egy vakbélműtétet se szeretek videón nézni...

Ellenben gyakorlatban, élőben egyikkel sincs semmi bajom, az teljesen más. Láttam már mindhárom felsorolt dolgot élőben, nem egyszer... a passzv szemlélő szerep nem jó, mert hihetetlen mértékben beszippantódsz, és azt hiszed el, amit az operatőr mutat, ő dönti el, hogy te mire fókuszálj, az ő szemével kell látnod.... Élőben meg látod az egész környezetét, összes szereplőit, és arra fókuszálsz éppen, amit te magad tartasz fontosnak, nem kell hagynod, hogy más szabja meg a saját tekintetedet.


Ugye alapvető pl. hogy AB videókon mindig csak a magzatot látod, a nő mellékszereplővé, biodíszletté van silányítva bennük. Na, ezzel szemben élőben meg első sorban a nőt látod, a maga problémájával...

2013. jún. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

végignéztem és holt hidegen hagyott


tudod miért ?

mert ez egy propaganda film és ez nekem olyan mint egy reklám -- azt meg utálom ......


am nem nekünk szólt ez a film hanem a bigott és "erkölcsös" amerikaiaknak


én ezért nem szeretem az ajánlgatást,

az abortusz magánügy -- van aki nehezen viseli, van aki nem, de h egy döntésért megbélyegezzenek valakit itt ???

na én még ettől megyek a falnak .....

2013. jún. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
teljesen egyetértek a 6. hsz-val :-)
2013. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Érdekes mert pld az ilyen műtős boncolós műsorokat szeretem szoktam is nézni(nem egyboncolós videót megnéztem már). De a szétdarabolós vérben úszós horror filmektől sem vagyok rosszul,valahogy az abortusz mégsem megy,és nem értem miért?!
2013. jún. 18. 02:39
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem hogy egy gyermekvállalás előtt álló nőnek meg kellene nézni akkor is ha nem akarja. Gondolom neked sem az a célod, hogy ha egyszer teherbe esel, ezek a képek villanjanak be az elején. Ha meg valakinek valami betegség okán el kell vetetni a magzatát, éppen elég teher az is, amit önmagától gondol. Nekem elég volt amit meséltek belőle.

Aki felelőtlen, annak meg mindegy hogy megnézi-e, úgyis gondolkodás nélkül megy és elveteti.

2013. jún. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!