Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mindkét szülő beleegyezése kell?

Mindkét szülő beleegyezése kell?

Figyelt kérdés
Nagy problémába akadt a húgom. Terhes lett 15 évesen és nem akarja megtartani. Most jár a 6. hetében, csak az a baj, hogy a szüleink elváltak és apánk nagyon kiakadna. Anyu már tudja és úgymond közös felügyelet alatt állunk, de anyunál lakunk. Apa aláírása is kell ahhoz, hogy az abortuszt elvégezhessék?
2013. aug. 8. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha a húgod is az abortusz mellett van, akkor elég anyukád.
2013. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uuh ez jó hír. Apánknak így nemis kell megtudnia. Szuper! Köszi
2013. aug. 8. 10:45
 3/5 anonim válasza:
Ha a testvéred úgy dönt,hogy nem szeretné megtartani a babát,akkor kell a szülői beleegyezés az abortuszhoz mivel még nem felnőttkorú. De elég az anya aláírása.
2013. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja... 17 hétig várni?Amikor már én pkl éreztem a fiam rugni? Lányom is a 18.héten érezhető volt.

Szerintem lehet h kegyetlen dolog az ab(volt benne részem sajnos)de minnél elöbb túllenni rajta.

2013. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleg az anyukad alairasa.
2013. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!