Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után még aznap haza...

Abortusz után még aznap haza lehet jönni? Még előző nap be kell feküdni vagy csak aznap? Vagy ez kòrház függő?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem szültél akkor előtte valónap kell befeküdni mert kapsz tágítót.

Ha már szültél akkor reggel mész és délután már jöhetsz is haza.

2013. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
REggel kellett befeküdni. Aki nem szült vagy császáros volt, az kapott tágítót. Este lehetett hazamenni.
2013. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Délután be kell feküdni, estefelé kapsz tágítót. Másnap megvan az abortusz, utána megfigyelés, vizit és este felé mehetsz haza.
2013. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ùgy làtom mindenhol màsképp van...
2013. szept. 29. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút kórház függő, én egy éjszakát bent töltöttem, másnap reggel mehettem haza.
2013. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetfon mentem utolso vizsgalatra, kaptam (nem udom mi a pontos neve) amit masnap reggel magamnak kellett feltenni mint egy tampont. Ez lehetove tette a tagitast. Kedden 11-kor felraktam, delutan 2-re kellett bemenni, 3-kor volt maga az abortusz es estere mar otthon voltam. Egyebkent elso ilyen eset, nem is szultem meg.
2013. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ildi74 válasza:

Sajnos én pénteken megyek missed ab.-re. Első terhességem volt, üres petezsák van még mindig, ezért lesz rá szükség.

Reggel 6,45-re kell bemennem, dokim szerint délután 2 körül már mehetek is majd haza.

2013. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!