Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet ekkora paraszt a...

Hogy lehet ekkora paraszt a férjem, hogy el akarja vetetni a gyerekünket? Rosszul ismertem?

Figyelt kérdés
Férjhez mentem, 24 éves vagyok. Terveztünk egy babát, van is, 7 hónapos. Késett a menzeszem, még nem tudja ő, hogy már megjött. Ilyet szól nekem, szólj, ha nem jön meg, mert időbe el kell menni abortuszra. Semmi olyan, hogy mit szeretnél, majd közösen megoldjuk, örülni kell, semmi ilyet nem mondott. Csalódtam, ez normális?
2013. okt. 3. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Te választottad ezt a "parasztot"...amúgy ha tényleg úgy történt ez a beszélgetés ahogy írtad akkor tényleg nagy bunkó.
2013. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Most már tudja, hogy milyen egy kisbaba. Nyilván nem akar mégegyet, talán már ezt is megbánta. Ettől függetlenül bunkó beszólás volt, de legalább tisztázta, hogy nem akar több gyereket. Nem úgy mint a legtöbb pasi, aki amint terhes lesz a párja lapít csak a háttérben. Úgyhogy gőzerővel védekezzetek.
2013. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez meg van beszélve, hogy ha terhes lennék, nem megyek abortuszra! Van két tervezett gyermekünk, de ha becsúszna egy 3., akkor se mondana ilyet.

Lehet nektek is tisztázni kellett volna előre a dolgokat, hogy tudd, mire számíts. Normális, hogy csalódottnak érzed magad. Beszéljétek meg.

2013. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én ezek után el szeretnék válni, nem egy olyannal maradni, aki úgy kezelne, mint egy darab húsdarabot. Jól eldöntötte, hogy menjek, aztán vetessem el, ha lenne...
2013. okt. 3. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor válj! Ennyi.
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Sosem beszéltetek erről korábban? Olyan hihetetlen, hogy két ember összeköti az életté és ez fel sem merül.


Én nem hiszem, hogy elválnék, de nagyon bántana a bunkó hangvétel és hogy így kijelenti. Időbe telne, míg túlteszem magam rajta.

2013. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
6-os vagyok: még annyi, hogy innentől ragaszkodnék a gyógyszer+gumi védekezési módhoz. Ha nem akar gyereket, tegyen ellene.
2013. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban bunkó beszólás, de mielőtt bármit lépnél, szerintem beszéljétek meg! Kérdezd meg, h miért mondta ezt és h te mit gondolsz, mit érzel. Jobb tisztázni a dolgokat, h jó döntést hozhass!
2013. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a beszólás bunkóra sikeredett, de mivel azt írtad, hogy egy babát terveztetek és Ő már megvan, lehet, hogy úgy volt vele, hogy Te sem szeretnél többet, hisz anno azt beszéltétek meg.
2013. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de ne itt puffogj! Kapd el azt a sz..házit, és olvass be neki! Nem biztos, hogy egy idétlen, és sz.r beszólás miatt válni kell. Lehet, hogy csak szerencsétlennek hamarabb járt a szája, mint kellett volna!
2013. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!