Nagyon rosszul vagyok, ez fizikai vagy lelki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 napja volt abortuszom (nem vagyok büszke rá de muszáj volt. Pánikszerű rohamaim vannak. Lemegyek a boltba és úgy érzem forog a világ majd össze esek izzadok, minden bajom van. Ahogy beérek a lakásba semmi, elmúlik. Más baj nincs (bár ez bőven elég). Nem tudom ez ellen mit tehetnék, nem merek kimozdulni a lakásból. Vajon ez tudatalatti? Tudnátok valamit tanácsolni?

2013. nov. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lelki.. A méhedben nyúlkáltak, nem kellene ennek pánikrohamokat, izzadást okozni, maximum fájdalmat azon a tájékon, ha fizikai lenne..

Én nem tudok semmit tanácsolni, mert még csak ehhez hasonló helyzetben sem voltam, de sajnálom a történteket. :(

Maximum keress fel egy pszichológust, ártani nem árthat és az egészséged megér ennyit.

2013. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, ahogy leírod, ez nem pánikszerű roham, hanem pánikroham. Lehetséges, hogy van benned hajlam a pánikbetegségre, és a stressz meg a műtéti altatás kihozta a lappangó problémát. A lényeg, hogy ne hagyd el magad, ne izolálódj, és ne próbáld alkohollal "kezelni" mert ez mind ront. Lehetséges, hogy pár nap alatt elmúlik ha nem hagyod, hogy eluralkodjon rajtad, ha nem, akkor meg el kell menni pszichológushoz, pszichiáterhez, de lehet, hogy alap szinten a háziorvos is képes tanácsot adni.
2013. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony pánikbetegség. Történt az abortuszon kívül más is az életedben, ami sokként ért téged és esetleg nem tudtad feldolgozni? Én mást is érzek ugyanis a háttérben.Szerintem az abortuszon is csak átestél, de lelkileg nem tetted túl magad rajta. Ha magadtól nem tudod feldolgozni a múlt fájó eseményeit, mindenképpen keress fel egy szakembert! Jobbulást neked!
2013. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!