Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Pontosan mi történik a magzatt...

Pontosan mi történik a magzattal, miközben abortálják? Hogyan zajlik ez az egész?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 15:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%

Inkább ne akard tudni!


Miért tetted fel ezt a kérdést? Előtte állsz?

2013. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Nem, nem állok előtte. Nem várok kisbabát.

Azért lennék kíváncsi, mert itt sokszor lehet olyat olvasni, hogy ez nem gyilkosság, és a magzatnak nem fáj.

2013. nov. 10. 16:03
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

Eddig egy magzat sem tudta elmesélni, hogy mit élt át.

Gyilkosság? Nézőpont kérdése. A fájdalomról gőzöm sincs, de igazából mindegy is.

2013. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
67%

A módszereket és fényképeket itt találod:

[link]


Arról megoszlanak a vélemények, mit él át a magzat, rád bízom, hogy ebben állást foglalj. Én úgy gondolom, hogy ha ver a szíve valaminek/valakinek, az él. Mások nem így gondolják.

2013. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
7%
Ezek a képek borzalmasak... még jobban megerősödött az elhatározásom, hogy ennek nem teszem ki soha a gyermekem. Valahogy nem hiszem, hogy ez nem fáj neki.
2013. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
20%

Engem a mai napig nagyon bánt, hogy arra kényszerültem, hogy véget vessek egy kis életnek.

Soha de soha többé ezt nem teszem meg!!!!


De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Nézd meg a néma sikoly című dok.filmet a youtue-on.

2013. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
33%
A Néma sikolyt ajánlanám én is.....
2013. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%
Annyira fáj neki, mint ha téged lefejeznének. Semennyire, egy pillanat alatt vége van, ahogy a vákuum bedarálja.
2013. nov. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
És ezt miért írod ennyire cinikusan, utolsó? Engem ez mélyen megrendít.
2013. nov. 11. 10:35
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogyan zajlik: a magzat szempontjából, végülis kiszívják egy vákuumcsővel, utána még kaparnak egy kicsit a méhnyálkahártyán, hogy biztos minden kijöjjön, szóval, ha a csővel nem jött ki, akkor a kaparókanállal fog. Mindenesetre elég brutális a magzat szempontjából szerintem, a vákummcső azért nem úgy működik, hogy csak kijön egészben, hanem az a nagy nyomás többnyire szétszakítja a testét.

Az, hogy érez-e fájdalmat, arról még a kutatások is megoszlanak, olvastam már olyat, hogy 20, de olyat is hogy 28 hetesen érik csak meg annyira az idegrendszere, hogy érezze a fájdalmat. Mindenesetre 6 hetesen már dobog egy kezdetleges szív a babában.

Hogy gyilkosság-e? A törvény szerint nem. De az életét elveszik, és a lehetséges jövőjét is. Viszont az anya nélkül egy 24 hetesnél fiatalabb magzat még életképtelen, vagyis abból a szempontból is meg lehet közelíteni a dolgot, hogy nincs joga a magzatnak (egy megszületett felnőtt embernek legalábbis nincs) egy másik embert/szervezetét/egészségét ilyetén módon felhasználni, hogy ő életben maradjon, ha ezt az anya nem akarja. De lehet ezt csűrni-csavarni mindenféle nézőpontból, a lényeg, hogy a törvény erre lehetőséget ad, és az a baba idő előtt kerül a túlvilágra.

2013. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!