Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után lehetek még...

Abortusz után lehetek még terhes? És egészséges babát hozhatok majd a világra?

Figyelt kérdés
Sajnos abortuszra kényszerültem,de én ezt nem akartam.Most is fáj.Mindig is ellene voltam.Már van egy 6 éves lányom és sajnos volt tavaly egy vetélésem is.
2013. nov. 14. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy lehetsz.
2013. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Ezt nem lehet előre tudni.
2013. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon kicsi az esély, hogy abortusz miatt ne lehessen több gyermeked.
2013. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első szülésem előtt volt egy elhalt terhességem, amit mesterségesen fejeztek be, majd a szülésem után egymás után négyszer, kb évente teherbe estem, de ezek a babák sem maradtak meg. Mindegyiknél műteni kellett. Számomra is hihetetlen volt, de a hetedik terhességem végre megmaradt és teljesen problémamentes volt. Abortusznál és missed. ab. műszeres befejezésnél az eljárás ugyanaz.
2013. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég nehéz lehetett neked!:( De az elhalt terhesség az szinte olyan mint az abortusz mert nem magától megy el.De ami magától megy el azzal műtét alatt mit csinálnak?Ott is használnak vákumot meg kaparnak is?Mert nekem a tavalyi az itthon elment.A mostani meg rendes abortusz volt :(
2013. nov. 15. 07:17
 6/8 Főzős Laci ***** válasza:
A feleségemnél is pont így volt:az első terhesség spontán vetéléssel elment.A második meg az Rh- faktor miatt volt veszélyeztetett,és hát koraszülés lett.De a gyerek viszont egészséges:7 éves,elsős,és jól tanul,nagyon aranyos,szeretetre méltó!Úgy hogy a küzdelem megéri.
2013. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy lehet.
2013. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!