Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után vagyok 1 hónappal. Nemrég 4-5 napos erős vérzésem volt, mint kiderült, ciszta miatt. Most rá 5 napra újra görcsölget a hasam, rózsaszínes enyhe vérzéssel. Lehet ez már a menstruáció, vagy a ciszta okozza?

Figyelt kérdés
mi lehet ez?

2014. jan. 7. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodjék békében.
2014. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a kerdesem masrol szolt.
2014. jan. 8. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Isten nyugosztalja már egy jobb helyen van :( ahol az anyja nem fogja megölni :( remélem olyan bajod van hogy nem lehet több gyereked.. vagy ha már van.. őket sajnálom..
2014. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszonom szepen az eddigi valaszokat a kerdesemre, en kerek elnezest,hogy nem reszleteztem a miert nem maradhatott cimu reszt !!!

Van eleg bajom igy is.

2014. jan. 10. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt a ro.... qva..... Az 1 és a 3. válaszolónak csak gratulálni tudok. Az igen!! Jól oda mondtátok a kérdezőnek!!! Remélem most már nyugodtan hajtjátok le a fejeteket!! Csak a buta ember tör a másik feje felett pálcát, főleg ha még az indokot sem tudja! Tudatlan ostobák...

Kedves kérdező! Ezt így nem lehet tudni..Keresd fel az orvosodat. Ő többet tud mondani.

A terhesség megszakítás miatt pedig erőt és kitartást kívánok neked.

2014. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
persze persze indok mindíg van ;) nincsen pénzvagy nincs apa elfordult a család vaagy nem tudtad mi az az óvszer ;) igen igen ( az öszinte 3-as )
2014. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22 eves vagyok,van HALISTEN szereto apa,azaz lett volna,penz is lett volna,gyogyszer mellett maradtam terhes, 11 hetesen ELHALT A MAGZATOM.


De a kerdes kozel nem errol szolt, es koszonom annak az 1 valaszolonak,hogy kiallt mellettem.

Az ilyen aljas rosszindulatu emberek pedig menjenek a francba az ostoba meggondolatlan ˝abortusz ellenes˝ hozzaszolasokkal.

2014. jan. 10. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
3-as vagyok.. szeretnék bocsánatot kérni... de a kérdésből nem derült ki hogy ez missed ab volt.. sajnálom.. tudom tudom.. nem javít a helyzeten.. de ugygondoltam megírom azért.. ennyi emberség van bennem..szóval bocsánat.. én sem voltam túl jó paszban amikor ezeket írtam.. ugygondoltam ezt meg kellet volna írnom
2014. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszonom.igen,valoban nem derul ki a kerdesbol, kavarognak a gondolataim es a felelmeim.

Meg persze nemis is a beavatkozas miatt volt a kerdesem.

2014. jan. 14. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom mennyi nyomorék fass zopó.. mégha tényleg abortusza is lett volna mi a ge ci közötök van hozzá? Az ilyen embernek nevezett véglényeket kellett volna abortálni amikor még lehetett
2021. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!