Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Missed. Ab után meddig pozitív...

Missed. Ab után meddig pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja volt műtétem:( 9.héten

1 hete csináltam tesztet mert fura tüneteim voltak,halvány pozitív lett este.reggel megjött nagyon sok volt,de nem görcsöltem.6 napig véreztem elég intenzíven,mára már maszat van.terhes voltam és elment vagy az előző terhesség hormonjai voltak még?


2014. jan. 11. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen valakinél lassaban megy ki a hcg. Nekem majd 2 hónap volt mire negatîv lett a teszt. Nekem 19 napra jött meg a műtét utàn és gyógyszerrel kellett elàllîtani annyira véreztem.
2014. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érzékény tesztek 4 hétig még mutatják állítólag. Nekem 7. héten pozi teszt, mikor nőgyógyászhoz mentem volna aznap megjött. Felhívtam, mondta, h miután elmúlik csináljak még egyet és akkor megbeszéljük a továbbiakat. Negatív lett, Rossmannos volt.
2014. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy honappal a missed ab. után is volt még hcg a véremben , 8 hetes terhesség volt .A következőt 19 hetes terhesen kellett megszülni a magzatot , mert leállt a szive , ez december 21-én volt ,áprilisban néztek hcg és még mindig volt a véremben , rá egy honapra a kontrollon már nem volt (biztos , hogy nem másik terhesség volt).
2014. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19.napra? Ne szorakozzatok már! Nekem az orvos azt modta hogy ha harmadik nap nem kezd el kiurulni menjek vissza. A 4. nap reggel elindult.
2014. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!