Nem tudom mit tegyek rám ferne a segitseg van esely hogy kihordom gond nelkul a gyereket? Sikerult itt valakinek?

Figyelt kérdés
Harmadik baba lenne. Az elso keto csaszaros volt. S az utolso mutet csak negy honapja tortent. Ráadasul elegge komplikalt mutet volt. S nehezen epultem fel. Nem tudom mit tegyek. Az eszem az abortusz mellett van. Hiszen nem kockáztathatom meg hogy a fiaim anya nelkul nojjenek fel. De a szivem az mas tema. Ti mit tennetek?
2014. márc. 24. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni az orvost. A meglévő gyerekek érdekeit kell előtérbe helyezni. Másrészről a pároddal se teheted meg, hogy egyedül hagyod őt két gyerekkel. Ráadásul legalább az egyik elég kicsi még. Ha az orvos azt mondja, hogy kockázatos, akkor el kell vetetni.
2014. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz, elmondod,hogy mi történt, megnézni a kórelőzményt, megvizsgál és majd elmondja,hogy mi várható, ennek a tudatában tudsz dönteni! De így mi mit mondjunk? Én azt mondom tartsd meg, de lehet,hogy az orvos olyat lát/tapasztal ami miatt veszélyes lenne, és fordítva!
2014. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én elvetetném,mert ilyen rövid idô után veszélyes szerintem.
2014. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon rovid idi telt el az elozo ota. Nen mernen vallani. Ha esely is lenne a iihordasra azt agyban fekve csinalhatnad vegig de neked ott van 2 gyermek. Lehetetlennek tun újk.
2014. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez. Itt alszik mellettem a ket pici fiam. Olyan bekesek olyan nyugodtak es annyira ragaszkodnak hozzám. A nagy is meg csak ket es fel eves. Ok jelentik szamomra az eletett. De mit kezdjek az erzeseimmel hiszen anya vagyok es tudom milyen mikor egy elet novekszik bennem. Hogy fosszam meg ot az elettol es hogy vegyem el az anyjukat a fiaimtol
2014. márc. 25. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Parom meg nem tudja. Nincs erom elmondani neki.
2014. márc. 25. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehéz, de nagy a kockázat.

A fiaidnak szüksége van rád!

Kérd ki az orvos véleményét, s ha ő sem tanácsolja ,vetesd el.

Szülhetsz még babát, de ez még tényleg nagyon korai.

2014. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Már biztos,hogy terhes vagy? Ismerősöm úgy volt,hogy 3 hónapos volt a pici (császáros) amikor terhes lett,az orvos nem mondta,hogy vetesse el, viszont sokkal jobban odafigyeltek rá, és a 37ik hét körül (már nem emlékszem pontosan) megcsászározták! Mindenképpen először menj el orvoshoz és beszéljétek át!
2014. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek 3 császárja volt, és 4.-et is akar. :) Az első és a második között 15 hónap telt el. Sem az ő részükről, sem orvosi oldalról fel sem merült az abortusz gondolata. Nem is lett semmi baj.

Fel a fejjel!

2014. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsere vak lárma volt. Megse vagyok terhes.
2014. márc. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!