Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítás díja?

Terhesség megszakítás díja?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 éves gyermekemmel GYES-en vagyok,2 hete beadtam a válást,most kiderült terhes vagyok.Sajnos így nem tarthatom meg,férjemet meg nem is érdekli,ez az én bajom...

Kinek ingyenes a terhesség megszakítás,tud valaki segíteni?


2014. máj. 21. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Senkinek nem ingyenes, kivéve azt hiszem ha bizonyítottam erőszak áldozata vagy, de lehet még akkor sem. Gyesen a felét kell kifizetni, ami 14500 vagy bemész az önkormányzathoz és kérsz egyszeri segélyt a jövedelmedre hivatkozva, ezzel a határozattal nincs 10e ft.
2014. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
most nem azért, de két hete adtad be a válást, most meg kiderül, hogy terhes vagy? Ha el akarsz tőle már régebb óta válni, hogy alakul ki egy ilyen helyzet? Vagy kiderül róla valami és a házasságodat egy percig sem akarod menteni, ezért egyik napról a másikra így döntesz? nagyon sajnálom, hogy így dől el a gyerek sorsa és az ingyenesség az egyedüli kérdés.
2014. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves első!
2014. máj. 22. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
2 hete adtad be a válást. A gyerek meg gondolom már 9 hónapja fogant.... gondolkozz már, mielőtt dobálózol az emberi életekkel. Döbbenet!!!
2014. máj. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!