Encsi9595 kérdése:

Mit jelent a Residuum post abortum?

Figyelt kérdés

Üdv.

19 éves vagyok, 5 hete volt egy abortuszom, 14 hetesen mert genetikai rendellenessége volt a babának:(

Ma voltam a kórszövettani eredményekért és sajnos nem érték belőle semmit,valaki kérem segítsen nekem lefordítani..

Mikroszkópos lelet: Magzati szövetrészletek mellett szabályos megjelenésû magzatbolyhok valamin deciudát vizsgálunk.

Diagnosis: Residuum post abortum.

Diagn: Komplett v.k.m.n művi vet. szövődmény nélkül korai (bet. 12)


Valaki segítsen. Előre is köszönöm!


2014. máj. 22. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztelt Dr Úr!


Szeretném megtudni,hogy mit jelent a Residuum post abortum.Mert sajnos nem adtak semmi választ nekem.Ma kaptam meg az eredményt,de semmit nem mondtak.Nem szeretném ha valami komoly baj lenne mert most vagyok boldog és nagyon szeretnék még babát.Köszönöm ellőre is a választ.További szép napot kivánok önnek.


Henrietta



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára


Terhesség utáni lepénymaradványt jelent a méhűrben kedves Henrietta. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc



google :)

2014. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!