Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül egy abortusztab...

Mennyibe kerül egy abortusztabletta Ausztriában? Itthon sehol se lehet kapni, magánkórházakban sem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 18:22
 1/5 anonim válasza:

maga a tabletta hivatalosan ott nem kapható!

Magyarországon, már magán-klinikákon sem alkalmazható (2012-től)

Ausztriában a magán-klinikákon, kb. 500 € a tarifa.

részletesen:

[link]

2014. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Egy emberi életbe.
2014. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem úgy müködik h bemesz egy patikába es veszel egy abortusz tablettat. Patikaba nincs is. :( Csak korhazban. Orvosi felugyelet mellett kell h bekapd, bennt is kell maradnod (de legalabbis visszamenni par nap mulva) mert ez valojaban 2 adag gyogyszer szoval egyik nap az egyiket par nap mulva a masikat. (Pontosan nem tudom h 1 vagy 2 nap elteltevel). Es ez spontan abortuszt idez elo. Maga a kezeles kb 500 600 euro de ha az utazast es azt h ott kell maradnod becsbe meg kell aludni, enni stb(nyilvan ha sopronbol mesz nem, de ha debrecenből..).

Ha esetleg komplikacio lep fel es vissza kell menni kontrollra? Az megint egy nap utazas.

Szóval huzos àr jön ki es nem elsösorban a tabletta miatt.

Szerintem válaszd bizalommal a Magyarországon is elérhető "módszereket".


(És igen itthon ez abszolút nincs ilyen gyógyszeres megoldás)

2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon sajnos nincs abortusz tabletta azt csak a kérdezö tudja mért ragaszkodik abortusztabletához. Ha van rá pénze felölem tegyen amit szeretne, én megtartanám a helyébe a gyereket de ez is a kérdezö dolga. Hány hetes terhes vagy kérdezö ?
2014. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!