Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj a méhszáj tágítás...

Mennyire fáj a méhszáj tágítása aabortusz esetén?

Figyelt kérdés
Még nem szültem. Itt olvastam, hogy ez is szükséges eljárás. Légyszi olyanok írjanak, akik átestek ezen. Holnap megyek nőgyógyászhoz, aztán elindítjuk ezt a szomorú procedúrát..

2014. jún. 1. 13:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Ältalában nagyon fáj a laminária, de hallottam olyat is akinek csak kellemetlen volt.
2014. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
19%
Ne tedd! Gondold meg magad! Egy életre bánni fogod! Ne bántsd a babádat!
2014. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%
nekem menstruációhoz hasonló görcseim voltak, nem volt rosszabb annál. Nekem 16 évesen volt, nagyon megbántam azóta se tettem magam túl rajta, most 27 éves vagyok, van már egy kislányom és most 34 hetes vagyok a kisfiammal, de őt soha nem felejtem el, gondold át! :(
2014. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%
Kibírható. 2.válaszoló ha nem bírod a kérdést minek jössz a kategóriába????!
2014. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. ezt a kérdést én írtam ki. Nagyon szerettem volna megtartani a babát, most nem erről van szó. Elszomorít a párom hozzáállása is, aki lezárta azzal az ügyet, hogy elvisz pszichológushoz, hogy fel tudjam dolgozni ami ezzel jár..Nagyon megutáltam, tudom nem úgy érzi át ezt mint én, ott van a segítőszándék..Bizonyos fokig. Rettegek az egésztől...
2014. jún. 1. 13:32
 6/48 anonim ***** válasza:
64%

Bennem az a kérdés merült fel, olvasva az előző kérdésed, hogy hogyan tudod párodnak nevezni ezt az önző, diktátoroskodó pasit? Tényleg miatt nem dolgozol már hónapok óta?

Abból a szempontból jobb hogy nem születik meg ez a baba, hogy legalább ő nem lesz kitéve a "párod" hülyeségeinek. De ha el tudnál költözni tőle, és lenne pénzed egyedül felnevelni, akkor nem muszáj megtenned.

Vannak még pasik a Földön, ha család alapításon gondolkozol, akkor válassz egy jobbat.

2014. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

*tényleg miatta

ez akart lenni

2014. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
44%

Felelősségtudatból jött ide a második válaszadó, 4-es. Nem bántásból.

Az abortuszát megbánó anyukára hallgatnék a helyedben, kérdező, én is.

Nekem nem volt, mert én szültem, de ahogyan hallom, a testi fájdalom messze eltörpül a lelkiek mögött.

Az én szememben nincs az a férfi, akinek a kedvéért azt tenném a gyerekemmel, amibe most téged akarnak belekényszeríteni. Az a faramuci helyzet áll elő így, hogy aki szeretne, azt el fogod dobni, aki meg nem, amellett kitartasz.

2014. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( sajna segiteni nem tudok, de együtt érzek veled
2014. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem se menj el, csak ha tényleg saját meggyőződésből tennéd, biztos van más megoldás, átmenetileg anyaotthon, szülők segítsége, stb. Kényszerből nem tenném meg.

A kérdésre válaszolva: a laminália (kis fámrudacska) felhelyezése kellemetlen, kicsit fájdalmas, de nem vészes. Ha még nem szültél, akkor van ahol tablettát használnak, az egyáltalán nem fáj. A tágulás nekem egyáltalán nem fájt, de ez is egyéni, de azt hallottam nem vészes.

Remélem, rendeződnek a dolgaid.

2014. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!