Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tudtam meggyőzni a párom,...

Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg a babánkat ma ment abortuszra. Hogyan lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok párom 35 aki az előző kapcsolatából szült egy fiút 18 évesen.14 éve vagyunk együtt 12 évig nem jött össze a baba próbáltunk mindent (inszemináció. Lombik) Majd spontán teherbe esett és 23 hónapja megszületett a kislányunk. Nem védekeztünk azóta és itt van június 19-én sírva közölte terhes de nem akarja a gyereket. Én annak ellenére, bár mondtam nem kell már gyerek nagyon szerettem volna megtartani. Nagyon jó anyagi helyzetünk van, bár mint szerintem más családban nálunk is voltak viták a gyereknevelésben. Nem tudtam meggyőzni a párom, hogy tartsuk meg. Ma 8 hetes pár napos és reggel a szülei elvitték abortuszra. Azt mondja nem kell neki már van kettő gyereke. Csak gond lenne vele. Nem ismerek rá annyira ellenezte ennek a kis magzatnak a létezését. Úgy érzem megőrülök a fájdalomtól, tudok e még mint nőre, anyára nézni rá ezek után. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített- Segíthet?

2014. júl. 9. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim válasza:
15%
Sajnálom tesó! Szerintem mond meg neki hogy mit érzel vagy ha ez sem jön össze akkor költözz el egy pár hétre hogy elgondolkozzon a dolgokon vagy ha ez sem jön össze akkor ott a pia.
2014. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
36%

Az egy dolog h 35 évesen anyu és apu visz abortuszra....


De én biztos elhagynám, ha mondva csinált indokkal elvetetné a gyerekemet!!

2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
87%
Ha már megtörtént, akkor törődj bele, és csakis a kislányodat nézd, rá koncentrálj, és idővel begyógyul ez a seb is.
2014. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Elhagyni?Te megtudnád tenni? Van egy gyönyörű két éves kislányunk akit imádok. Nélküle nem tudnám elképzelni az életem.
2014. júl. 9. 13:40
 5/83 anonim ***** válasza:
72%

valamilyen oka kell hogy legyen amiért nem akarja megtartani....

A másik az ő teste... azt csinál vele amit akar, nem kényszeritheti rá senki... Terheesség nem olyan egyszerű dolog, plusz ha megszületik a gyerek, neki kell otthon maradnia, hozzá van kötve a gyerek, tőle függ, s nem az apától....

2014. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
41%

Fú, hát nálam valami végleg elszakadna. Nem hagynám el, de lélekben igen.

Ahhoz meg külön gratulálok, hogy nagyszülők részt vállaltak a saját unokájuk megölésében.

Végtelenül sajnállak. Fogalmam sincs, van-e ami segít.

2014. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
22%

Lehet, hogy azért nem akarta megtartani, mert nem a tőled van.

bár ha ez felmerül, akkor elgondolkodnék, hogy a 23 hónapos vajon a tied-e?

2014. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
80%

Persze, utolsó, sőt, egyszerre 3 szeretője van, különben meg a saját neméhez vonzódik igazán. Esetleg férfi létére nőimitátor.

Hogy lehet ennyi alaptalan ostobaságot összehordani?!?!

2014. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:

Sajnos senki nem érezte azt ezek után sem, hogy oda bent egy kis élet fejlődik. Az anyai mama: Mint később e levél után megtudtam a papától 5 abortuszon volt már. Az én édesanyám már 20 éve "elment" Most már talán Ő vigyázz odafent a kis csöppségemre.



Drága Kedves kis családom.



Drága Édesanyám!


Először hozzád szólok, mert Te is tudod, a legerősebb kötelék hozzád köt.

Piciny szívem mely már dobog hozzád áll legközelebb. Ne haragudj rám, sajnálom, hogy már fájdalmat okozok neked pedig még meg sem születtem. Létezésem minden perce csak fájdalom számodra, hát megértelek, hogy nem akarsz így engemet. Pedig mikor megfogantam és Te még csak nem is tudtál a létezésemről Én már arról ábrándoztam milyen lesz majd ha „kint” leszek? Milyen lesz, majd ha átölelsz, ha simogatsz, becézgetsz és dalolsz nekem s ha védelmezel- oltalmazol mindenek felett.? Milyen lesz, majd ha oda bújok hozzád édesdeden? Milyenek lesznek a testvéreim, a nagypapám és a nagymamám? Milyen lesz az édesapám? Nem tudom s talán soha nem is tudhatom..??

Tudom születésemmel sok gond, baj szakadna ismét a nyakadba, de apukám is segíteni fog neked. Mert hidd el nem rossz ember az én édesapám. Szeret téged, ha ezt nem is mindig mutatja ki.

Ez így van, időtlen idők óta a gyermekekkel mindig gond van kivel, több kivel kevesebb, de ezt ne így lásd hisz a gyermeked vagyok. Te is voltál gyermek. Ígérem, mindent megteszek idebent, hogy erős és egészséges baba legyek, mindent megeszek, amit Te is megeszel. Mond édesanyám, ha nem fájna… kellenék neked?? Mond, édesanyám hogyan tudnám csillapítani fájdalmadat? Ha én már nem leszek nem lesz fájdalmad? Talán fizikailag nem… De mi lesz a szívedben a lelkedben? Hányszor fogsz, arra gondolni vajon fiú lettem volna vagy lány s milyen lehetet volna a kis arcocskám.


Drága kedves Édesanyám, ha mégis úgy döntesz, hogy nem akarsz engem és engeded, hogy piciny szívem

lángját kioltsák, én akkor is megbocsájtok neked, mert tudod Én is a gyermeked vagyok.

De addig is szívem minden dobbanása azt üzeni: Élni akarok!!!


SZERETLEK ÉDESANYA!!!


Piciny kis magzatod.

Én.



Drága Édesapám.



Tudom, Te akarsz, Te szeretnél, Te mindent megtennél értem. De ez kevés.. Tudod az Én megszületésemről a döntés az Édesanyám joga az Ő testében élek az Ő testéből táplálkozom, az Ő testének okozok fájdalmat az Ő egészsége fontosabb, mint az Én életem. Ha Édesanyám nem akar engem

azt meg kell próbálnod megérteni és tudnod kell megbocsájtani neki. Már van egy majd 17 éves fiad és egy majd 2 éves lányod és Én. A bátyámat szeretettel fogadtad és nevelted a kis nővérkémre pedig sokat vártál. Már-már beletörődve, hogy nem lehet másik gyermeked nem mutatva ki bánatod, de mikor egyedül voltál sokszor elsírtad magad. De lám jött a csoda a kis nővérkém megérkezett kit várt az egész családunk nagy-nagy szeretettel. És látod, a csoda ismét rád talált bár ez a csoda már lehet nem tart sokáig. Édesapám engem miért nem vár senki rajtad kívül?

Ugye Te is szeretnéd tudni fiú, lehetnék e vagy lány?

Kérlek, Téged Édesapám az elkövetkező napokban, amíg Én is létezem légy türelmes édesanyámhoz.

Kérlek, Téged Édesapám tégy valamit értem, hogy én is lehessek majd szerető gyermeketek.

Kérlek, Téged, mert már nincs sok időm…


Ha nem is sikerül, akkor is köszönök mindent neked.

Isten áldjon édesapám.

Piciny kis magzatod.



Kedves Mama és Papa.


Ma még négy unokátok van! Nem három, hanem négy mert Én is vagyok már én is létezem az én pici szívem is ugyan úgy dobog mint a többi unokátoké. Én is szeretnék az öletekben ugrálni a karjaitokban aludni, átölelni benneteket és mondani szeretlek Mama, szeretlek Papa. Én is vágyom arra, hogy oda bújhassam hozzátok és mondjátok, Szeretlek „kis unokám.” Nekem miért nem lehet?

Mama tudom Te is anya vagy az Én Édesanyám anyukája, és mint anya óvod, oltalmazod a gyermeked minden rossztól… De hát Én rossz vagyok? és az én anyukám miért nem akar megóvni engem?

Mama tudom neked is nehéz, de beszélj anyukámmal, adj, tanácsot neki hogyan lehetne könnyebb velem..

Mama Papa kérlek, segítsetek nekem…. Ígérem szófogadó unokátok leszek, nem leszek követelőző, nem kell új játék, nem kell, új ruha nem kell, rám költenetek csak szeressetek.


Piciny kis unokátok.



Drága Testvérkéim .


Mind is mondhatnék, nektek Szeretlek benneteket. Ma még mondhatjátok, mindketten azt, hogy: nekem két testvérem van. Ma még kettő! Ma még hárman vagyunk, de mi lesz a pár nap múlva? Már lehet, csak ketten lesztek? Nővérkém Te még semmit nem érzékelsz az egészből, Bátyus Te sajnos nem igazán Örülsz nekem én Örülnék neki, hogy egy ilyen nagy és erős bátyám lehetne. Pedig ígérem, nem venném el előled a finomságot. Ha mindketten adnátok egy-egy falatot én azzal is beérném, csakhogy a testvéretek lehessek. Nővérkém milyen jó is lett volna együtt felnőni, együtt sírni, együtt nevetni, együtt élvezni a nagybátyónk védelmét.


Kívánok nektek minden jót, erőt, egészséget.

S ha én már nem leszek, vigyázzatok a szüleinkre, s ha megöregszenek, óvjátok és szeressétek őket Ti is úgy ahogy Ők óvtak és szerettek benneteket.


Piciny kis testvéretek.

2014. júl. 9. 14:40
 10/83 A kérdező kommentje:
Ezt írtam nekik mintha az a kis magzat szólna hozzájuk....
2014. júl. 9. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!