Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnapra kell mennem abortuszr...

Holnapra kell mennem abortuszra, de a párom belémélvezett. Lehetek tőle terhes az abortusz után?

Figyelt kérdés
Lehet iszonyat hülyén hangzik, de a sperma 5 napig életképes és hát aggódom..

2014. júl. 15. 22:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2014. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
10%
miért KELL menned??
2014. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


...egyébként látom nem visel meg a holnapi beavatkozás- azt ugye tudod, hogy a saját egészséged érdekében a műtét után kb. 6 hétig nem ajánlott nemi életet élni?

2014. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
64%

Mert így döntöttek. Ilyet nem nagyon illik megkérdezni.


Nem.

2014. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem. De könyörgöm, ha nem akartok gyereket (ha abortuszra mész, akkor nyilván így van) védekezzetek!!! Miért nem szedsz fogamzásgátlót, húztok gumit, használtok spirált vagy mit tudom én mit??? Millió egy módja van ma már a nem kívánt terhesség elkerülésének! Ennyire nem lehet valaki felelőtlen...
2014. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
15%
#6 mibőlf eltételezed, hogy nem védekeztek? Egyik módszer sem 100%-os.
2014. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%

Jól van emberek, nem kell a kérdezőt megalázni kínos kérdésekkel. Nyilván tisztában van vele, milyen döntést hozott.

Nem mindenkire vannak ugyanolyan hatással az ilyen dolgok. Attól még, hogy valaki az ágyában feküdne sírva, másnak az élete még mehet tovább.

Legyünk kicsit diplomatikusabbak.

2014. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehetsz.


(A bunkó válaszolóknak pedig üzenem, hogy egy szimpla nem is elég lett volna. Eszméletlen, hogy milyen agresszív és sötét emberek vannak itt. )

2014. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek az utolsóval. Senki nem kért véleményt arról, hogy elítélendő-e az abortusz vagy sem. Én személy szerint inkább azokat nem tartom semmire sem, akik úgy okoskodnak, sértegetnek másokat, keltik a bűntudatot, hogy nem is ismerik a teljes történetet, indokot. Egyébként én is az abortuszt választanám, ha nem tudnám vállalni a gyereket valami oknál fogva. Az örökbeadás jobban megviselne.
2014. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
57%

Ha már terhes vagy, akkor elviekben nincs peteérésed, tehát a mostani szexből nem foganhat baba.

Egyébként én is úgy látom, nagyon félvállról veszed ezt a történetet. Sajnállak!

2014. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!