Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esély arra hogy a...

Mennyi az esély arra hogy a kémiai terhesség megtapad?

Figyelt kérdés
3 teszt is pozitív, de az orvos ultrahangon nem látott semmit. Az igaz, ha sokat futok, és kávézok, akkor kisebb az esélye?
2014. aug. 4. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bármivel próbálkozni.Ha a baba egészséges,és meg tud tapadni,akár téglákat is cipelhetsz épitkezésen,akkor sem megy el.
2014. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, abszolút nem igaz. Hány hetes vagy? (Én mindig futottam és kávéztam is, már a legelején is, akkor is, amikor semmi nem látszott, de előtte minden orvos véleményét kikértem ezekről, leginkább a férjemét - ő is orvos, és mindenki azt mondta, hogy ez nem árt.)


Az előző kérdésed is olvastam, a te terhességed jóval inkább korai terhesség, mint definitív kémiai terhesség. Ha nem szeretnéd, más útra fogsz szorulni, azt gondolom. Nyilván, minden 4. terhesség vetéléssel végződik, tehát esély arra is van, hogy spontán elveszted, de kicsi.

2014. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Kórosan sovány, agyonhajszolt afrikai nők is kihordják és megszülik egészséges gyermekeiket.

Én is olvastam a másik kérdést. Szerintem ez így önámítás. A beágyazódást így nem lehet befolyásolni.

2014. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam, de azért reménykedem. :(
2014. aug. 4. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet azóta?
2014. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van petezsák :( Abortusz. Szeptember elején megyek :(
2014. aug. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!