Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nemtudom hogy terhes vagyok-e,...

Nemtudom hogy terhes vagyok-e, ezert szeretnek minnel hamarabb orvoshoz menni nogyogyaszhosz vagy valami mas orvos kell mennem?

Figyelt kérdés
srgitsetek kerlek meg soha nem voltam terhes es nemtudom mircsinajjak..lehet nem is vagoj az ki tudja, szoval hova kell ezzel mennem? Meg hany eves kortol lehet ide egyrdul mrnni?(szulo nelkul)

2014. aug. 13. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet ha pozitív akkor nőgyógyász és ha elmúltál 18 akkor mehetsz szülő nélkül, kiskorú csak szülő beleegyezésével mehet nőgyógyászoz
2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesiraser siettem, vagyok* mennem*
2014. aug. 13. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
amúgy késik a menzeszed? vagy miből gondolod h. terhes vagy?
2014. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazabol majd 25korul jon meg remeem megjon, abol gondolom hogy tobet eszek ha felalok megszedulok egy 6-7mp.re hiztam 2kilot es mindha egy icipicivel nagyob lene a hasam..tudom hogy ez ijenkor meg nem lacik meg de megijedtem..ha terhes vagyok kb 3-4hetes lehetek.
2014. aug. 13. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

3 hetes terhesség nem létezik.

Nem bántalak, de szerintem ez kitalált kérdés.

2014. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt h erted hogy nem letezik?..nem kitalalt kerdes..szerinted hujesegbol.irogatnakki ijenek?? Segitseget akartam kerni de latom marvazt se lehet-.-
2014. aug. 13. 13:04
 7/14 anonim ***** válasza:

ne törődj vele! gondolom a 3-4 hét az akar lenni h. akkor voltatok együtt...

várd meg h. kimarad-e ha igen akkor tesztelj

2014. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mikor volt az utolsó menstruációd? Mikor volt az aktus, amiből baba lehet? Terhességi tesztet csináltál már?


Ha tényleg 25-én kellene megjönnie a menzeszednek, akkor kb 2 napja volt peteérésed, (szabályos ciklus esetén)tehát akkor eshettél teherbe.

2014. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még hiába mennél dokihoz, még nem látna semmit. Majd ha kimarad a menstruációd akkor tesztelj és menj nőgyógyászhoz-nem kell hozzá szülő!
2014. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A terhesség abban a pillanatban, amikor a vérzés kimarad, már 4 hetesnek számít. 3 hetes terhesség nem létezik.

Azt annak ellenére, amit tőled itt leírva látok, nem tudom elhinni, hogy még arról sincs fogalmad, egy terhesség megállapítása milyen szakorvosi területhez tartozik. Ilyen nincs.

2014. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!