Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
69%

Engem a terhespathológiára fektettek és oda is kerültem vissza a szülőszobáról. Innen a nagyvetélés utáni (éjjel szedték ki a babát belőlem) reggel saját felelősségre haza jöttem.

Az eseményeket nem írom le, mert az enyém nem volt átlagos. Elvileg 1 nap alatt letudható a szülés része, reggel kapod az infúziót, este gyerektelen vagy, pár nap után haza mehetsz. sorry, ébredt a bébi...

2014. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, hogy ezen kell keresztül menned. :( Tudom, mennyire fájdalmas döntés. Én egy hónapja szültem meg a 18 hetes down szindrómás kislányomat, másfél nap kellett hozzá, három oxytocinos infúzió. A nőgyógyászaton egy egyágyas kórteremben voltam, a szülést követő napon már haza is jöhettem. Azóta teljesen magam alatt vagyok, nem tudom, hogy mikorra fogom tudni ezt feldolgozni.

Sok erőt kívánok neked és kitartást ezekben a nehéz napokban.

2014. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!


Nekem nem volt semmi ilyen tragikus eseményben részem, csak olvastam amit írtatok. Arra szeretnélek buzdítani benneteket ebben a nehéz helyzetben, hogy minden erőtökkel azon fáradozzatok, hogy legyűrjétek a depressziót. Keresetek magatokban olyan elfoglaltságot ami eltereli erről a szörnyűségről a figyelmeteket.Ha szükséges akkor menjetek szakemberhez aki segít a babátok elvesztésének feldolgozásában, de a család is nagy segítség ilyenkor. Nyílván van egy idő ami szükséges a gyászhoz, de ne essetek át a ló túloldalára. Gondolom fiatalok vagytok még ahhoz, hogy lemondjatok egy újabb baba vállalásáról és ezért mondtam, hogy ne sokáig engedjétek, hogy a negatív érzések uralják az érzelmi életeteket.

2014. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező??
2014. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre még csak rettegek. Csütörtökön lehet lesz már eredmény. Addigra mondták h lehet meglesz az amnio.
2014. szept. 23. 15:00
 6/96 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, akkor még nem is tuti-bizti, hogy nagy a gond. Mármint, hogy valóban élettel összeegyeztethetetlen?
2014. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 A kérdező kommentje:
a 18 heti uh alapján mondták h nagyon úgy néz ki h nagyon beteg, kromoszóma rendellenességre utaló jeleket láttak
2014. szept. 23. 18:24
 8/96 anonim ***** válasza:
azaz? Mire tippeltek?
2014. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:
patau szindróma
2014. szept. 23. 19:52
 10/96 anonim ***** válasza:
Megy a DRUKK!Én 2x voltam úgy,hogy amnióra volt szükség az előzetes vizsgálatok alapján,ám mindkétszer kiderült makk egészséges a baba.Ne add fel a reményt.
2014. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!