Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szept.5-én volt egy terhesség...

Szept.5-én volt egy terhesség meg szakításom problémák miatt, viszont még csak 2 hét telt és lefeküdtünk a barátommal. Lehet-e valami komoly bajom tőle? Nagyon örülnénk egy kis babának.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Javits ki, ha tevedek, de nem 6 hetig tilos a szex abortusz utan?
2014. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Igen,6 hétig nem szabadna...csak most ez így sikerült,had ne beszéljek erről!

Viszont félek,hogy lett-e valami bajom,holnap megyek majd nőgyógyászhoz ő hátha többet tudna mondani

2014. szept. 23. 19:06
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Kockaztattal egy olyan fertőzést, ani esetleg komoly gyulladással jar.. Mit lehet erre mondani?! Gyermeket szeretnetek es Ennyi önkontrollotok sincs.
2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen,erről most olvastam én is..De viszont nem fájt..de azért inkább elmegyek nőgyógyászhoz,persze tudom hogy felelőtlen dolog bevallom meg is bántam,de sajnos már meg történt
2014. szept. 23. 19:30
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Persze hogy lehet komoly bajod, nem véletlenül tilos 6 hétig a szex.

Babát szeretnél, és ennyi ónuralmad sincs?

2014. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De van önuralmam!Buliból mentünk haza és meg történt,amit azóta is bánok ha vissza tudnám forgatni oda az időt másképpen csinálnám!!
2014. szept. 23. 19:36
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Szülés, terhességmegszakítás után ha kórokozó jut fel a méhbe, akkor ott gyulladást, szepszist okozhat, ami meddőséghez vezethet.
2014. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Arról nem is beszélve, hogy ha esetleg teherbe esel, nagy valószínűséggel ilyen korán a megszakítás után, ki sem tudnád hordani. Mert a méhed nincs még felkészülve egy újabb terhességre.

Aki babát szeretne, az mérlegeljen....

2014. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Most ezen csak én akadtam ki? Komolyan ha volt terhességmegszakításod, de nem azért mert felelőtlen voltál, hanem probléma miatt, akkor nyilván ez megviselt. Nem? Főleg ha szeretnétek babát. Aztán 2 hétre rá már buliztál és szexeltél? Jó neked hogy ilyen hamar túltetted magad rajta...
2014. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem tettem tul magam rajta! Ismerosunknek a szuletes napja volt amire en is meglettem hivva arrol meg nem beszelve hogy ok nem tudtak errol! Muszaj volt jo pofit vagnom mint ez elott, nem mutathattam ki amit valojaban erzek, pont eleg ha itthon elsirom magam...
2014. szept. 23. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!