Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ki volt Angliában terhesség...

Hölgyemény92 kérdése:

Ki volt Angliában terhesség megszakítás miatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért mennél el Angliáig? Vagy kint élsz? Angol fórumokon keresgess, mert annak az esélye, hogy itt találsz olyat, aki kiment Angliába ezért, elég kicsi. Maximum Ausztriába megy ki valaki Magyarországról.
2014. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ausztriában meddig csinálnak abortuszt?Mintha úgy olvastam volna,hogy ott is addig,mint itt..
2014. okt. 12. 22:52
 3/18 anonim ***** válasza:
hany hetes vagy?
2014. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom, már elmúlt 12 hetes.

De ne gondold, hogy kijössz Angliába (én itt élek), beballagsz az első kórházba és elvégzik rajtad az abortuszt,mert szépen kérted. Először is biztosítottnak kell lenned itt. Kell, hogy legyen lakcímed, meg még egy csomó egyéb dolog. De ha valami folytán mégis megcsinálnák, az horror áron lenne. Ha itt fizetni kell valamiért az egészségügyben, az mindig horribilis összeg.

2014. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Azért mennél ki, mert már túl vagy a 12. héten és el akarnád vetetni?


Mert ha igen, akkor azzal baj lesz. Ugyanis (amennyire én tudom, de javítsatok ki, ha hülyeséget írok), amennyiben magyar állampolgár vagy, akkor rád a magyar állam törvényei vonatkoznak, függetlenül attól, hogy hol vagy. Tehát igazábül szerintem, még ha Angliában tovább is csinálnak abortuszt (amúgy akkor ilyen céllal megéri inkább pl Hollandiába menni, ott biztosra tudom, hogy a 22. hétig elveszik), neked csak a 12. hétig lehet, mert magyar vagy. Tehát, ha megszakíttatod a 12. hté után, az bűncselekménynek minősül (szerintem. Nem ijesztgetni akarlak, csak szerintme így logikus).

Jó, nyilván, ha titkoltad a terhességed, és el tudod intézni egy jó ksi összegért cserébe egy kinti orvosnál, hogy megcisnálja, akkor nyilván nem az lesz az első dolguk a rendőröknek Ferihegyen, hogy lefülelnek. Viszont ha kiderül, és valaki feljelent, akkor szerintme bajod lehet belőle, szóval a jogszabályi háttérnek jobb utánanézni. :)

2014. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2014. okt. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Jaj!!!!

Elolvastam az előző linket, még nem térek magamhoz...

Kedves Kérdező, itt csak egy jó megoldás van szerintem: szüld meg és add örökbe!

Nem ítélem el az abortuszt, de könyörgöm, kicsúsztál az időből, ahogy mások írták, külföldön sem jutsz segítséghez.

Békélj meg a helyzettel, és ha nagyon nem akarjátok ezt a babát,mondj le róla, add örökbe.

Tudod hány olyan anya van, akinek nem sikerül a gyermekáldás? Most segíthetnél valakin, a gyermeknek esélyt adhatnál az életre. Oké ez áldozattal jár, 9 hónapig hordani, meg kell szülni, de most már nincs más megoldás!

Én soha nem szólnék bele senki döntésébe, nem mondanám hogy tartsa meg ne menjen abortuszra stb., de a te helyzeted más, a magyar törvények szerint erről lekéstél, elmúltál 13-14 hetes.

Csak akkor lehet elvetetni a továbbiakban, ha kiderül valami fejlődési rendellenesség, de akkor is meg kell szülni.

Hát én ezt az egészet fel nem foghatom, hogy csúsztál ki az időből?

2014. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Hiába irogatsz nekem privátba kérdező! Azért linkeltem be, had tudja meg mindenki mire készülsz!
2014. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy igazi retek nő!Gondolod ki tudnád fizetni a kinti beavatkozás árát?!Úgy látom,mindenre képes vagy.Talán előbb kellett volna gondolkodni....kicsit sem sajnállak.Csakis a már megszületett,és a még meg nem született gyerekedet!Felelőtlen dög!
2014. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írj privátot, talán tudok segíteni.
2014. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!