Maganorvosnal mennyi kb a terhessegmegszakitas? Nem a vizsgalatok es az egesz hanem kifejezetten a mutet maga! Ha valaki tud jp es azert meg is fizetheto orvost azt nagyon megkoszonnem ha leirna!

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magánúton nem lehet abortuszra menni. Az csak hivatalosan működik, kórházban. Az ara 30e körül van, csekken kell befizetni. Az lehetséges, hogy te keresel egymaganorvost, aki adott kórházban dolgozik es keres, hogy o mutson, ezért adhatsz neki hálapénzt. De az, hoyg te felkeres dr.xet, hogy mutson meg a magánrendelese en X összegért, olyan nincs.
2014. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :) en egyebkent ugy tudom maganorvos is vallal ilyet legalabb is akivel en beszeltem o vallal csak hat a mutet arat csak a szemelyes vizsgalatkor mondja meg es a vizsgalat 20ezer...es hat szeretnem minnel hamarabb es jo kezekbe tul lenni ezen de ha azt mondja hogy 80ezer azt nem tudnam megfizetni es igy a 20 is kidobott penz...
2014. okt. 19. 10:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, vállal, de nem maga rendelőben, hanem az ot alkalmazó kórházban, ahogy mar leirtam. Pont, mint a szülész. O se a maga rendelője en fogja levezetni a szüléseket, hanem az ot alkalmazó kórházban. A kulonbseg annyi, hogy a szules ingyenes, az abortusz viszont nem. Magat az eseményt meg kell fizetni, bárki is végzi el. Az államnak fizetsz, azert a csekk. Az kerülhet meg kulon pénzbe, ha te egy adott orvoshoz ragaszkodsz. Hogy mennyit ker ezért pluszban az orvos, azt nem tudom, max ugyanannyit tudok elképzelni, mint maga a mutet, az, mint irtam, 30 körül van. Tehat ezekkel az számokkal neked eleve 80 lenne: 30 az abortusz díja, 30 a Maganorvos es azt írtad, 20 eleve a vizsgalat....
2014. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
van magánorvos, 90 ezer, plusz ugye a vizsgálatok, kontrol...
2014. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a saját magánklinikáján vállalja, tehát nem csak alkalmazó kórházban lehet.
2014. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magánklinika, az nem orvosi rendelő, utolso.
2014. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ki beszélt itt orvosi rendelőről? Ismerősöm egy pici klinikán van, kb 6-7 fő a személyzet, ő a két orvos egyike.
2014. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen,utolso. Kizárt, hogy egy klinika, ahol műtétet végeznek 6-7 fővel működjön.
2014. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egyik nagyvárosban, magánklinikán a vizsgálati díj 15 ezer, az abortusz díja pedig 150 ezer. Itt az árlista: [link]
2014. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben en a peterfybe tartozom...sajnos...ott szultem masfel eve es nagyon rossz tapasztalattal jottem el de ugy nez ki muszaj oda mennem mert nem engedhetek meg mast sajnos. Tud valaki jo orvost onnan aki vegez is ilyen mutetet?
2014. okt. 19. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!