Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhessegmegszakitas holnap...

Terhessegmegszakitas holnap lesz teljesen kivagyok valakivel fudnek beszelni? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Szoval ... sajnos 10 hetesen nem vegeztek el a mutetet betegsegre hiatkoztak 11 hetesen szinten. Atkuldtek egy masik korhazba ahol kozoltek hogy az orvos rosszul allapitotta meg a terhesseg idejet es 13,5 hetes vagyok igy csak halvaszuletessel lehet elvenni. Volt valakinek ilyen indukalt vetelese? Sajnos muszaj volt ezt a dontest meghoznom az apja vert engem es nem akarom magam hozzalancolni nem mond le a gyerekrol a rossz kapcsolat miatt panikrohamok alakultal ki igy 20 evesen ilyeb labiliasan nem akarom tonkretenni a gyerek eletet...
2014. nov. 3. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia .Írj nyugodtan ..:-) .
2014. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megértelek egyébként ,én nem török pálcát feletted amiért ezt a döntést hoztad ...Ez azt jelenti amúgy ,hogy meg kell szülni már a magzatot :S ?
2014. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként volt egy jó barátnőmnek 19 éves korában ilyenben része ..neki sem a baba volt az ok (úgy értem nem a baba volt beteg ) ,hanem egyéb okok miatt szakították meg ilyen formában a terhességét .Ő már 16 hetes terhes volt ... hát szegény megszenvedett rendesen ,nem volt sétagalopp ..Oxitocinnal stb beindították neki a szülést ,több mint 24 órát kínlódott mire meglett .Utána elaltatták és csináltak még egy egészségügyi küretet . (Most született neki ,10 évvel a történtek után kisbabája :-) . ) Az ,hogy barátnőm így volt ,az nem jelenti azt ,hogy te is így fogsz szenvedni ,lévén te azért nem vagy annyi idős terhes ...a lelki részére most nem térnék ki . De azért sok erőt ,és kitartást kívánok neked !!!!
2014. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tul vagy rajta? Hogy vagy?
2014. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak meg.
2014. nov. 4. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Na de mi volt ? Megis marad a baba ?
2014. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2014. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
??
2014. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!