Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elvetenétek vagy megtartaná...

Ti elvetenétek vagy megtartanátok? Bonyolult helyzet és botrányos is.

Figyelt kérdés

Adott egy elvált pár, a férjnek már van a válás óta új felesége és gyereke is, de az első házasságából is vannak gyerekek. A válás már sok éve történt, ám egy alkalmon a volt pár két tagja újra összetalálkozik, kirúgnak a hámból és lefekszenek egymással és a volt felesége teherbe esik a volt férjétől. Az új feleség amikor megtudja, ultimárumot ad: csak akkor marad a férjével (de még ez sem biztos), ha az ex biztos elveteti a gyereket.


Ti mit tennétek?



2014. nov. 16. 14:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Megtartanám
2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg ha te vagy a ferj nyilvan semmit nem tudsz tenni. Ha a feleseg akkor igen. Lehetett volna annyi esze a felesegnek hogy vesz esemeny utani tabit. Anyagiakrol sem irtal semmit?Hany kozos gyerek van?
2014. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A volt feleség vagyok, két közös gyerek van, egy az új feleségénél.
2014. nov. 16. 14:24
 4/28 anonim ***** válasza:
36%

egy nő kedvéért kellene elvetetni egy babát..?

és ez komolyan kérdés?

2014. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Ket gyerek mellett biztos nem vallalnek egyedul egy harmadikat,ha mar elvaltam. De ez en vagyok ezt neked kell eldonteni.Az exferj mit gondol?
2014. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Hogy lehet valaki ennyire primitív idióta?! És most gondolok itt az új feleségre! Normális ez? Annak a szerencsétlen babának mi köze ehhez?!


És ez most nem szent beszéd, van eset mikor nem tartanám meg, tehát nem a megrögzött abortusz ellenesség beszél belőlem, de hát ez komolyan nem normális.


A férj helyében egy percig nem gondolkoznék ezen, és ott hagynám a francba az új feleséget..


Mit tennék? Nem érdekelne a másik nőnek a lelki világa. Ha meg szeretnéd(szeretnétek) tartani, akkor tegyetek úgy, ha nem szeretnétek, akkor meg úgy.


A lényeg, hogy annak az idiótának ne érdekeljen a véleménye, mert semmi köze hozzád.

2014. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyedül tudod vállalni és szeretnéd is, akkor tartsd meg.

A mit tennék a helyedben kérdésre meg nem tudok válaszolni, értelmes emberrel azt gondolnám ilyen nem történik.

2014. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A volt férjemet nem érdekli az egész, az új felesége bocsánatáért könyörög jelenleg, aki már írt nekem, ha legalább volt eszem szétb*rmolni a házasságát, most legalább gyerekestől kopjak le a francba. Tudom, hogy hibáztam én is, de tőlük nem várhatok semmit. Gyerektartás, láthatás az rendben van, de nemtudom anyagilag vállalni elvileg. Az exemnek amúgy rengeteg pénze van, nekik mindenük megvan, de nem érdekli. Sztem győzött a volt feleség.
2014. nov. 16. 14:48
 9/28 A kérdező kommentje:
Szóval most úgy állok, hogy elvetetem.
2014. nov. 16. 14:49
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Ne az uj feleseg velemenye befolyasoljon eleg buta no ha ilyet megbocsat a ferjnek. Gondold vegig a helyzetet az apa hogy gondolkodik errol?
2014. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!