Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy baba elvetetés mennyibe...

Egy baba elvetetés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28000 Ft azt mondta a nőgyógyász.
2014. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy művi abortusz bruttó 29.710 Ft plusz hálapénz (ez utóbbi de facto adómentes).
2014. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

30 alatt egy kicsivel ( ahogy az előző írta)


Arra készülj fel, hogy embertelenül viselkednek az abortuszosokkal az osztályon, még azokkal is akik miss.ab.ra mennek, ami kényszer, mert ott az okokat nemm feltétlenül tudják.

2014. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Miert viselkednek embertelenul? Egy kis halapenz es maris korbeugralnak mindenhol.Ne tulozzunk mar mindenki penzbol el.
2014. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

3-asnak igaza van.én voltam ab-on és majdnem csak leköpködtek....

miért fizetnék én nekik?van ezeknek fizetésük...hála pénz? na hagyjuk már..én miért nem kapok hálapénzt mert megcsinálom a kötelességem???:D

2014. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mindenegyes növérkének adsz? akkor sem lesz kevésbé lekezelő.. egyébként csak azért írtam le, hogy számítson rá, aki ilyenre készül(mert a kérdező lehet csak szimplán kiványcsi) rosszabb ott szembesülni vele
2014. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3%

ma 15:57

Büszke lehetsz az abortuszodra. Esetleg kaptál oklevelet is?

Hálapénzt pedig azért fizetünk, mert az egészség nem játék (a babáé sem, de neki már mindegy, ki lett kaparva oszt egy zacskóban kidobták a francba). Hálásan vagyunk a doktornak, hogy vigyáz ránk.

2014. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
En nem irtam sehol hogy adjal neki penzt azt irtam hogyha nem adsz akkor nem kell csodalkozni azon hogy kopdosnek. De nyugtasd magad azzal hogy ezert kapjak a fizut.
2014. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

wágásiferi!

Na,előbb gondolkodj aztán írj!

15-16 éves voltam mikor teherbe estem,én szerettem volna megtartani,de anyukám nem engedte.Ebbe nem volt beleszólásom(utólag örülök,h nem lett baba,de ettől függetlenül már én is elítélem az ab-ot).

én csak a tapasztalatomat írtam le.Szerintem nem büszkélkedtem vele.Te viszont ezzel teljes mértékben lejárattad magad.(taps taps)

És egyáltalán nem értek egyet a hálapénzzel,mint ahogy borravalót is csak akkor adok ha a pincér kötelességén felül teljesít.Különben meg csak a munkáját végzi a pincér is és az orvos is.Azért pedig megkapják a fizetésüket.Tehát én nem tartozom semmivel.És azok után,hogy tb-t fizetek még úgyis ha egyáltalán nem megyek orvoshoz szerintem legyen elég nekik.Ha nem,akkor köpjék szembe magukat,ezért az aljas korrupt,gusztustalan viselkedésükért.Ez a véleményem.Ha nem tetszik,az sem érdekel.

2014. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
58% nem erted a lenyeget. Itt az a lenyeg hogy mivel egy kisebb fajta mutetrol egy no egeszsegerol van szo celszeru penzt adni. Ettol fuggetlenul valakinek mindegy kihez esik ki muti nem volt meg abortuszom. Nekem nem lenne mindegy hogy melyik orvos mut.
2014. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!