Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtarthatom a babát szerintetek?

Megtarthatom a babát szerintetek?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam bulizni de most szilveszterkor elmentunk egy barati tarsasaghoz hazibulizni!

Sajnos nagyon sokat ittam es dohanyoztam es sajnos drogot is fogyasztottam nem sokat de ez van:(

Ma reggel viszont pozit teszteltem:((

Nagyon orulnek neki de pont most.. Kerlek kimeljetek a megjegyzesektol ez az este igy alakult a kerdesem az lenne artott e ez a magzatnak vagy meg nem mikor a tesztem is csak most lett pozi! Elotte direkt neztem szilveszterkor fajt is a hasam akkor kellett volna megjonnie igy teszt utan biztos voltam, hogy nem lesz baba...en azt olvastam 6 hetig nem tudsz artani mert meg te sem tudod, hogy terhes vagy e..

Koszonom a valaszokat



2015. jan. 3. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha a drog nem kemenydrog volt, semmi baja nem lesz.
2015. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

Gratulálok,marha felelősségteljes "felnőtt" lehetsz!

"Ez az este így alakult!"-normális embereknél,nem alakul így egy este sem!

Amugy nem valószínű,hogy bármi baja lesz most ettől!

De szerintem,erősen gondolkozz el azon,hogy megtartod- e,mert a leírásod alapján,képtelen vagy normális,felnőtt fejjel gondolkodni,élni!

2015. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől nem lesz semmi baja. Még csak egy kis sejtcsomó.

Az orvos majd többet fog mondani. Én megkérdezném tőle. Nem jelenthet fel az orvosi titoktartás miatt.

Persze most már fogd vissza magad, ha lehet.

Minden jót nektek!

2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz baja ne aggódj! Az orvosnak viszont említsd meg azért. Boldog babvárást!
2015. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy, hogy milyen drog szerintem. Ha heroin, kokain, az lehet gázos, de pl sima fűtől semmi baj nincs.

Amúgy második, jó nagy hülyeséget mondtál, miért ne lehetne felelősségteljes valaki, mert egyszer ilyesmit csinál? Szerintem nagyon sok nő van itt is, és mindenhol a világban, aki próbálkozik a babával és mégis ivott szilveszterkor. Én is ittam, igaz, csak 2 sört és egy pohár pezsgőt, de én berúgtam ennyitől is... Most akkor én is felelőtlen vagyok? ilyen erővel ne legyen senki anyuka...

2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Először is gratula! Minél előbb menj nődokihoz, majd ő megmondja hány hetes és mekkora a baba. Neki említsd meg a drogot meg a többit, majd ő megmondja biztosan árthatott-e vagy sem. A drogban nincs gyakorlatom, de anno amikor még csak az első gyereket terveztük, én ugyanígy jártam. Egy szülinapi buliban jó sokat ittam, mondjuk akkor kellett már megjönnie, görcsölgetett is a hasam, ezért biztos voltam benne, hogy nekem most fog megjönni. Már csak azért is ittam a pálinkát is, hogy ne fájjon a hasam. Na pár nap múlva már én is pozitívat teszteltem, remegve mentem az orvoshoz, és sírva mondtam neki, biztos nem marad meg a baba, mert nagyon sokat ittam. Jót nevetett rajtam. Azt mondta, akkor árt az alkohol és társai amikor már kialakult a méhlepény ami a magzatot táplálja, mert akkor már közvetlenül kapja az anyától a baba amit az anya fogyaszt.

Úgyhogy ne aggódj, gyakorlatilag kb. 2 hetes lehettél szilveszterkor, illetve orvosi számítás szerint 4 hetes, még csak épp osztódásnak indult, a beágyazódás is később történik, úgyhogy jó egészséget nektek!

2015. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezz orvost! Látni kell az ultrahangot, meg kell nezni, hogy milyen fázisban vagy eppen.. nézz utána az adott drognak, hogy mennyi idő mire teljesen kiurul a szervezetedbol.
2015. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Nyaralni voltunk, 10 napos ereszd-el-ahajamat-buli volt gyakorlatilag. Ittunk, szívtunk, rengeteget cigiztünk, ráadásul allergiagyógyszert is szedtem.

Hazaértünk, két nappal később pozitívat teszteltem. Dokinak említettem, hogy ezek szerint már terhesen olyan másfél hetem volt, hogy egy toxikológusnak könnybe lábadna a szeme, mi van ilyenkor?


Vállat vont, hogy semmi. Amennyiben nem komolyabb drog (ez alatt bizonyos erős gyógyszerek is értendőek), akkor ennyi idősen nem okoz problémát. De erős drognál is az elején a mindent vagy semmit elv működik. Vagy nem lesz baja, vagy a szervezet kiszelektálja.

2015. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok nagyon koszonom a valaszokat:)

Persze nem heroinoztam:)

Megkerdezem az orvost termeszetesen csak olyan szarul erzem magam emiatt..de hat most mar nem tudok mit tenni!

Szep estet mindekinek!

2015. jan. 3. 19:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremék rajta voltak a baba ügyön, még számolgatta is, hogy mikor van ovuláció stb..egészségesen élt, nem ivott, stb.


Hát tavaly két ünnep között eléggé eleresztették magukat. Zabálás, ivás, cigi tömérdek mennyiségben. Drog nem volt, maximum fű, de erről biztosat nem tudok.


Azóta már megszületett a gyönyörű és egészséges kislányuk. :)


Ő is parázott hogy a sok alkohol és cigi hogyan hatott, de azt mondta a doki, hogy semmi para nem lesz. Ha pedig mégis (adja ég, hogy ne) akkor az nem emiatt lesz.


A másik testvérem is ugyanígy esett teherbe. Amikor bulizott, szórakozott, kikapcsolt, a szex is csupa élvezet volt(és a baba még egy fél gondolat erejéig sem jött fel), akkor sikerült be. Nekik is egészséges babájuk született.


Egyébként gratulálok! :) És orvosnál mindenképp érdeklődj, ő majd megnyugtat.

2015. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!