Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves nő vagyok, 2 éve párkapcsolatban élek a párommal, egy fél éve együtt is lakunk. Mindketten dolgozunk. Két napja, pénteken szeretkeztünk, óvszerrel védekeztünk, de csak a végén vettük észre, hogy teljesen elszakadt, így minden belém került. A mensesemnek kedden kellene, 20-án megjönni, évek óta pontosan 28-29 napra állt be, tehát 4-5 nappal voltam előtte. Sajnos nem volt lehetőségünk 72 órásat felíratni. Még nem tervezzük a babát, természetesen nem vetetjük el, ha úgy alakul, de remélem nem lettem várandós. Szerintetek mennyi az esélye, hogy teherbe estem? :( Esetleg nektek tapasztalatok, hasonló esettel? Mi történt? Előre is köszönöm a segítséget, meg a válaszokat.

2015. jan. 18. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pl. nem középidőben estem teherbe (mint ahogy a nagykönyvben meg van írva), úgyhogy spontán peteérés bármikor bekövetkezhet. Habár mi terveztük a babát, tehát nem volt gond. Viszont a lényeg, hogy ha szex van, baba is lehet belőle.

Az esélyeket nem latolgatnám.

20-a nincs messze, úgyhogy ha megjön, akkor no para.

2015. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esely mindig van de nagyon kicsi ha mensi elott tortent. Szerintem ne aggodj.
2015. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet ovud, de általában mensi előtt 2 héttel szokott lenni.

Ettől függetlenül én pl. mensi előtti napon fogantam, a mi babánk pedig az utána levő napon.

Spontán ovud is lehet bármikor.

2015. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, csak nagyon aggódok, hogy így alakult, abortusz semmiképp nem lenne. Remélem nem volt spontán peteérés. :D
2015. jan. 18. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem próbálkozunk a babával addig azt hisszük, hogy egy alkalomból tuti gyerek lesz, bármikor is történik. Aztán, mikor elkezdesz próbálkozni, rájössz, hogy nem olyan könnyen sikerül az. Ettől függetlenül lehetséges.
2015. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Korábban már jártam egyszer hasonlóképp, de akkor 18 éves voltam, és pont menses előtti nap történt. Akkor azért nem aggódtam annyira, és akkor is hasonlóképp jártam, mint most. :)
2015. jan. 18. 19:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon végigrágtuk, hogy mi lenne, ha sikerült volna, de még nem kell erre gondolnunk, megjött. :) Legközelebb azért óvatosabbak leszünk. :))
2015. jan. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!