Ha megtörtént a baj, és másnap rögtön bevettem a 72órás tabit (jan.18-19) és eredetileg 23-ára várom a mensit, esetleg késhet-e? Mikor mulnak el az időszakos alhasi görcsök? (már 3 napja görcsölök) Értelmes válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 19:11
 1/8 Ramcsi23 válasza:
33%
Sajnos enbek a tablettának a mellékhatásai görcsölés, mellfeszülés, szédülés, hányinger, erős menstruáció esetleg el is marad... ha két héten belül nem jössz rendbe esetleg még a hétvégére sem jössz rendbe azonnal keresd fel az orvosod... terhességi tesztet is végezz hogy sikerült e. Esetleg mérgezést is kaphatsz ha nem vált le rendessen a magzat... ha a körmöd sötétedik ott baj van menj orvoshoz!!!!!
2015. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remelem rendben leszek a hetvegere , nem jo , de egy abortusznal jobb , mas mellekhatasom nincs is csak a gorcsoles es az is csak neha de akkor nagyon.
2015. jan. 22. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabi egy hormon lórúgás a szervezetnek. Simán késhet tőle és lehetnek ilyen mellékhatásai. Mikor én egyszer bevettem, igaz 16 éve volt, 2 hetet késett. Ezek a tabletták nem lettek sokkal "korszerűbbek", tehát a most kaphatóknak is a magas hormontartalma a "hátránya". Ráadásul mivel írod, hogy 18-19-én vetted be a gyógyszert, így elvileg már túl voltál a termékeny időszakon, tehát eleve kisebb eséllyel maradtál terhes. Ha nem jön meg, akkor is aktustól számítva min. 2 hét mire érdemes tesztelni, hogy az eredmény biztosabb legyen.
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. jan. 22. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan és halkan jegyzem meg hogy ha késik tesztelj mert nekem nem használt a 72 órás görcsök nekem is voltak sajnos valószinűleg be ágyazódási..

A sok okosnak : igen jól használtam

2015. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi mellékhatása nem volt, féltem is hogy nem hat, aztán pár naponta jelentkeztek olyan görcsök amik a menszesz előtt egy nappal szoktak. 3 HETET késett, terhességi tesztet is csináltam és majdnem sírtam örömömben mikor végre megjött. Nagyon szét tudja vágni a ciklust.
2015. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom , mar megjott 1napot kesett , a gorcsok elmultak , most rendesen megvan teszteltem is elotte , nem vagyok terhes :) de azokat a gorcsoket amik 3-4napig folyamatosan mentek azt senkinek se kivanom
2015. jan. 27. 06:49
 8/8 anonim ***** válasza:
hu de jó neked ..én szivesen cserélnék ://
2015. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!