Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kicsit több mint 6 hete volt...

Kicsit több mint 6 hete volt missed-em, de még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hete volt missed ab-om , nem jött meg , voltunk együtt védekezés nélkül a párommal , az orvos 2 hét tilalmat elő a mütét után ! feszül a hasam , hányingerem nincs , fejem fáj ( de az amugy is sokszor) ,a tesztem neatív lett 2 napja . vajon mi lehet ?

2015. febr. 24. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nekem 8 hét után jött meg először.Bár mi védekeztünk...
2015. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam, sok embernek később jött meg , de azért érdekes ahogy érzem magam ! pár nap múlva megint csinálok tesztet , ha az is negatív akkor mindenképpen előbb megyek dokihoz mint a 3 hét múlvai időpontom ! Te mennyi idős terhes voltál ? én 10 hetes 2 napos .
2015. febr. 24. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hetes,üres petezsák.
2015. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!