3 abortusz. Mivel tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek most lesz a 3. abortusza. Az első után nagyon padló alatt volt, hetekig a pszichiátrián kezelték. A második után nem voltak különösebb problémák. Most újra abortuszra megy és nem akarom hogy pszichiátri legyen a vége. Hogy tudnék neki segíteni?
2015. márc. 24. 09:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Miért van ennyi abortusza?

Betegek a babák?

2015. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Már bocsi, de alapból lehet valami gondja, ha 2 abortuszból se tanul.
2015. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, itt az abortuszellenesek és a nem ellenesek is egyetértenek abban, hogy 3 abortusz az nem normális dolog.

Aki átélt egy abortuszt, az mindent megtesz azért, hogy soha ne kerüljön még egyszer ilyen helyzetbe.

Ha az első után a pszichiátrián volt, akkor miért nem védekezik rendesen? Mert egyszer besikerülhet, na de háromszor?

Kedves kérdező, írj több infót a barátnődről, mert nem tudunk semmit, így látatlanban azt gondonám, hogy valami nem stimmel nála.

2015. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Most 24 éves és van egy 2 éves lánya. Az első abortuszra az anyukája kényszeritette rá és azért viselte meg mert nagy volt már a baba, ő meg nagyon fiatal volt ezért elvégezték 12 hét felett is. Másodiknál azért vetette el mert az akkori barátja faképnél hagyta. Koraszülött volt a barátnőm és elég sok eü problémája van, aminek köszönhetően nem szedhet gyógyszert, a spirált pedig kilökte a szervezete. Ajánlottam a gumit neki, de azt mondta hogy az nagyon kényelmetlen és nem védekezik inkább. Gyerekkorában is volt sokat pszichiátrián depresszió miatt. Most azért veteti el, mert egyedül neveli a lányát, és ha nem tudna dolgozni akkor elvennék tőle.


Én abszolút nem értek egyet az abortusszal, de mivel a barátnőm és szeretem, ezért ha lehet, megpróbálom átvészelni vele ezt az időszakot, mert ugyebár ha most bekerül újra a pszichiátriára, akkor megintcsak elvehetik tőle a kislányt.

2015. márc. 24. 09:46
 5/40 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit kellene írnom, ha esetleg valami érdekel kérdezz nyugodtan, csakmár énis lelkibeteg lettem ettől az egésztől.
2015. márc. 24. 09:46
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

Létezik hüvelygyűrű. Meg injekció.


De az ilyen meg is érdemli, már ne is haragudj. Tudatosan nem védekezik, aztán depizik, amikor abortuszra kell mennie? Az ilyenen nem tudsz segíteni...

2015. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

Itt idő kérdése, hogy a gyereket elvegyék tőle.

Alapvetően instabil személyiség, ez az abortuszos történet szerintem még csak a felszínt kapargatja.

Más stresszhelyzettől is elő fog jönni, pláne, hog a leírásod alapján elég rossz az életvezetése, így maga fogja ilyen helyzetekbe kormányozni magát.

2015. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%

"Ajánlottam a gumit neki, de azt mondta hogy az nagyon kényelmetlen és nem védekezik inkább. "

Aha...

Az a baj, hogy neki alapból van pszichiátriai gondja, amit igen is kezeltetni kellene...

2015. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

A hüvelygyűrű és a injekció is hormonos, tehát kizárva.


Nekem nem volt és nem is lesz abortuszom, ezért fogalmam nincs min megy keresztül ilyenkor az ember. Akinek volt, az hogy tudott túllenni rajta?

2015. márc. 24. 10:42
 10/40 anonim ***** válasza:
35%
Kössék el, minden indok megvan hozzá!
2015. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!