Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szex után, védekezés nélkül,...

Szex után, védekezés nélkül, tudatlanul,24 órán belül hogy vagy mivel lehet megakadályozni a fogantatást?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy megakadályozhatod a megtermékenyülést pl ha sok vizet iszol vagy sokat guggolsz. Ebből mi igaz és mi nem? Gyógyszer nélküli végrehajtás létezik? A válaszokat köszönöm.

#szex #nemkívánt terhesség #gyógyszer nélküli megoldások.
2015. máj. 23. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta az egyedüli biztos módszer.
2015. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az vény nélkül is kapható?
2015. máj. 23. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. el kell battyogni a nőgyógyászhoz és ő írja ki. de minek szexelsz ha nem vagy tisztában mit kell tenni ha baj van? sőt egyáltalán miért csinálod védekezés nélkül? hány éves vagy 12?
2015. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tabletta, nem kapható vény nélkül
2015. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
ja és 7 ezer körül van az esemény utáni ára
2015. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Használjatok gumit, mindig első másodperctől a végéig. Amiket írsz: víz, guggolás- sötét babona, az nem fogja az életerős, megfogant magzatot kihajtani belőled.

Még egyszer: gumi. Kis kényelmetlenség - óriási boldog nyugalom. Megéri.

2015. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező:)

Egyik sem akadályozza meg,ilyent még nem is hallottam:) Sok helyen háziorvos is felírja a 72 órás esemény utánit ;) Vagy esetleg ügyeleten a doki..! Próba szerencse:) De mindenképp menj el, abortusz még drágább nem mellesleg fizikailag,lelkileg is sokkal megterhelőbb. Igaz,hogy felelőtlen,de legalább keresi a megoldást,nem 10-en éves fejjel bele szül a nagy világba... Segítséget kért, nem kioktatást, szerintem ő is tudja,hogy mekkora hibát követett el, legalábbis remélem! Le lehet pontozni,de ez az állandóan oktassuk ki a másikat műsor már unalmas... Üdv.

2015. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél be 72 órás tablettát. Nálunk pl nem tartanak litániát, hogy felelőtlen volt az ember vagy bármi. Előre ki vannak töltve a receptek, alá is vannak írva, nővérke adja oda. Én pl nem tudtam bemenni, és a férjemnek odaadták minden gond nélkül, csak kérték a nevemet, címemet, taj számomat. Az ára valóban húzós, mert közel 7 ezer Ft, de jóval olcsóbb mint egy gyerek felnevelése.
2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Haziorvos kiadja

DE kb 80% csak h tudd

2015. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a sok víz, meg a sok guggolás valóban hatásos. Sok vízzel vedd be a 72 órást, és sűrűn guggolj le anyád nyaklevesei elől.
2015. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!