Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van rá esély hogy a párom...

Van rá esély hogy a párom bejöhessen abortuszra?

Figyelt kérdés
Minimum addig amég teljesen el nem alszom?
2015. jún. 17. 05:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem hinném. Amúgy előkészületekkel együtt maximum öt perc.
2015. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
nem. de miért akarod? hogy teljesen kiábránduljon belőled? vagy nem értem. Azt megértem, ha a szülésnél bent akar lenni, sz más mint az abortusz. Egyébként nem, esélytelen, mivel a műtő steril, nem engednek be oda akárkit.
2015. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk még a műtősblokk folyosójára sem jöhet senki, nemhogy a műtőbe. Nemrég volt egy kisebb műtétem, tiszta ideg voltam, de tényleg, az orvosom is tudott róla, de mondta, hogy nem tud mit tenni, nem.jöhet be a férjem oda, cserébe viszont elsőként műtöttek, nem nagy altatás volt, csak vénásan kaptam bódítószert, és a dokim simogatta a kezemet, amíg ki nem ütött, nagyon rendes volt mindenki, a műtős fiú is végig beszélt hozzám, mondta, hogy ne féljek, lazítsak, ne idegeskedjek, úgyhogy abszolút pozitívan csalódtam mindenkiben, a férjem sem tudott volna többet tenni. Amúgy is a műtőben talán egy percet töltöttem éber állapotban, már kaptam is a gyógyszert.
2015. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért ábrándulna ki belőlem? Nem én tehetek róla.
2015. jún. 17. 09:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm.
2015. jún. 17. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
hogyhogy nem te? ezt nem értem, nem te veteted el? egyébként meg úgy értettem hogy nem szép látvány, mikor épp az ember gyerekét kaparják ki. de tök mindegy, úgyse mehet be.
2015. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Jo inkabb torodj magaddal, 59%-os.

Beloled mar reg mindenki kiabrandult, azert is csinalod itt allandoan a feszkot.

2015. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak addig gondoltam mig elalszok, utána már ugysem tudok magamról. Egyébként leállt a szíve a kisbabámnak és 12 hetes.
2015. jún. 17. 13:54
 9/11 A kérdező kommentje:
És esetleg ha maszekba tehát magánklinikán lenne a műtét akkor sem megoldható? Tényleg csak arra a pár percre mig elalszom.
2015. jún. 17. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak a sterilitás miatt nem engedik, hanem mert nem tudják hogy viselkedik. Nem kezd-e ott összeomlani, esetleg elájul. Akkor pedig felbomlik a rend, te már félig alszol, kezdeni kellene míg vele is foglalkozni.. ezért nem szeretik. Ha mindenhol elutasító választ kapsz akkor azt kérdezd meg, hogy mielőtt betolnak a műtőbe még a folyosón találkozhattok-e, vagy a betegszobától végig kísérhet-e.

Nem tudom, ilyen esetben hogy altatnak, de nekem a sok altatásaim közül volt olyan, hogy a szobába beadták az injekciót, egyik pillanatban még vígan elvoltam a műtő előtt, "következőben" már ébredtem.. esetleg erre is rákérdezhetsz.

2015. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!