Miért ellenzik ennyien az abortuszt?

Figyelt kérdés
Vagyis nem pontosan az érdekel aki nem tenné meg de normálisan leírja, hanem azok akik erőszakosan, szitkozodva írják le a véleményuket. Miért nem mindegy nekik hogy idegen nők mit csinálnak, hogy döntenek? Ez csak az adott pár döntheti el. Ilyen nagy az unalom, nincsenek otthoni teendők egyes embereknél hogy erre egész napokat ráérnek?
2015. jún. 21. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Sok a bigott vallásos, akiknek nem a gyerek élete a fontos, hanem az "elv4" Erőszakosan akarják ráerőltetni a véleményüket másokra.

Igazad van, ez a pár együttes döntése kellene legyen.

2015. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell ahhoz bigottnak, sőt még csak vallásosnak se lenni, hogy valaki ellenezze az abortuszt. Szerintem sem az a megoldás, hanem hogy ésszel szexeljünk. Beteg magzat az más kérdés, bár azon is lehetne vitatkozni, hogy miért van több joga élni egy olyan babának, aki beteg, de nem szűrték ki a vizsgálatokon, mint egy olyannak, akit kiszűrtek. De mindegy, nem megyek bele, mert úgy látom, a kérdezőnek nem is az abortuszellenesekkel van baja, hanem azokkal, akik nem tudnak kulturált módon vitázni. Ennek semmi köze az abortusz-témához. Az ok egyszerűen az, hogy az iskolában hülyeségekkel tömik a gyerekek fejét, de az életre nem készítik fel őket, így például nem tudják magukat normálisan kifejezni, nem tudják, hogyan kell tisztelni a másik véleményét akkor is, ha esetleg eltér az övéktől.
2015. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
olvasgasd el azt a több száz választ ami az ugyan így feltett kérdésekre érkezett, nem értem minek kell századjára is kiírni ugyan azt.
2015. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt nem a vallásossága fő oka az ellenzéásnek. Nagyon sok ideíró nőnek teherbeesési gondjai vannak, enm jön össze, elvetél, stb. Az ilyenekben persze, hogy felmerül, hogy milyan igazságtalan, hogy akinek nem kell, annak sikerül és még el is veteti, neki meg kellene és nem lehet. És tény, ez igazságtalan, ész szívszorító nekem is. Én sem értek egyet az abortusszal, soha nem csináltam volna meg, de nem ítélem el azt sem , aki megteszi. Vannak olyan helyzetek, mikor muszáj. 2 barátnőmnek is volt abortuszta gimiben. Most mindkettő külföldön él, egyetemet végeztek, jó életük van. Ha akkor megtartják a babát biztos nem itt tartanának, hanem valahol egy gyárban dolgoznának minimálbérért, mert 10.ben abba kellett volna hagyják a sulit. Persze, tudom, sok eset van, mikor szülés után elvégzik a nők a sulit, esetleg egyetemet is, de ehhez elengedhetetlen a szülők és-vagy az apa támogatása.
2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert akkora az egójuk, hogy úgy érzik beleszólhatnak vadidegenek életébe. (persze csak addig a pontig, ha az illető esetleg a tanácsukra megtartja a gyereket, akkor nem küldenek neki pénzt, vagy ajánlják fel, hogy bébiszittelnek)
2015. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Nos, talán mert védik az életet.
2015. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt irok ki ide amit akarok, nem kértem hogy válaszolj.
2015. jún. 21. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Én sem értem miért lesz az jó valakinek, hogy egy tök vadidegen ember, aki akarata ellenére lett terhes, megszüli azt a gyereket és tönkreteszi vele min. 3 ember életét...

De ugye aki ilyen elvakult, az nem lát tovább az orránál és képtelen belegondolni a következményekbe.

Persze, az abortuszt fogamzásgátló helyett használókat sem értem, őket simán elköttetném, mondjuk 2 után. 1x mindenki hibázhat, de 2x már elég gáz, utána meg már ne legyen esélye....

2015. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Miért ellenzik ennyien a halálbüntetést?
2015. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Én sem vagyok az abortusz mellett viszont nem érdekel, hogy mások mit csinálnak, de ettől függetlenül nagy felelőtlenségnek tartom kivéve ha pl valaki gyógyszer vagy spirál mellett esik teherbe. A kiszakad a gumi is rossz duma mert van 72órás tabi. Mindenki annyiszor megy abortuszra ahányszor akar engem ez nem érdekel egyáltalán, én nem hiszem, hogy mennék vagyis..úgy gondolom, hogy mi ezt a párommal tudjuk "kezelni" 10 éve vagyunk együtt 6 évig védekeztünk nem lett baba, aztán gyereket akartunk és lett is. Ez sem érdekel viszont igazságtalannak tartom azt amikor 15 éves kislányok rohannak abortuszra mert azt megtanulták hogyan kell szétteni a lábukat viszont a vékedezést nem.. és sok párnak pedig soha sem lehet gyereke vagy pedig évekig szenvednek érte.. Na de mikor volt igazságos az élet?! Ez van!:)
2015. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!