Miért ellenzik ennyien az abortuszt?

Figyelt kérdés
Vagyis nem pontosan az érdekel aki nem tenné meg de normálisan leírja, hanem azok akik erőszakosan, szitkozodva írják le a véleményuket. Miért nem mindegy nekik hogy idegen nők mit csinálnak, hogy döntenek? Ez csak az adott pár döntheti el. Ilyen nagy az unalom, nincsenek otthoni teendők egyes embereknél hogy erre egész napokat ráérnek?
2015. jún. 21. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Ujfent elmondom hogy 72 oras kb 70 % os.ha a petesejt kiszabadult szart se er!

En igy mentem abortuszra.

2015. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
A te eseted azért elég ritka..Nyílván minden védekezésmód ellenére is becaúszhat, mert a 100% os ha nem szexelünk, de ha te esetedet nem lehet általánosítani, vannak különleges esetek de azért a többség ha gyógyszert szed, spirálja van, 72órás tablettàt vesz be akkor nem esik teherbe, mègegyszer mondom vannak ilyen esetek is mint te.
2015. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs a sok "esetek" miatt, visszaolvasva nagyon hülyén hanzik :D De gondolom érted :)
2015. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
8-as! Én ellenzem az abortuszt és segítek is ott ahol tudok. Ezt láttam otthon, mivel édesapám családvédelmis volt. Sajnos a fiam miatt rendszeresen megfordulunk gyermekkórházakban is, ezért a beteg gyerekeket is igyekszem támogatni, mert ismerem a szörnyűséges helyzetet, ami egy-egy ilyen kórházban uralkodik. Nem kell bemutatni nekem a mélyszegénységet sem. Ahol (bár ez igaz a 90-es években volt), a 10 éves lánygyerek még életében nem evett párizsit és azt sem tudta mi az, mert otthon csak kenyér volt, vagy az sem...Szóval, ne hidd, hogy mindenki aki ellenzi az abortuszt az bort iszik és vizet prédikál és igen, védeni kell az életet és ez nem csak a szájharcokban kellene, hogy megnyilvánuljon,hanem a tettekben is.
2015. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Szia en szemely szerint azert vagyok abortusz ellenes mert 3 es fel ev utan estem teherbe nagy nehezen igaz spontan de nem kivanom AZT a 42 honapot senknek es ha ez meg nem eleg ITT vagyok 24 hetesen megrovidult mehszajjal szteroid inekcion es progeszteron huvely kupot hogy legalabb ez az 1 maradjon eletben ,szoritom ossze a labaimat hogy maradjon a kisfiam bent mig mas megy es csak mert nagyokat elvezett kiolt egy eletet....vannak kivetelek ahol AZT mondom igen szukseges csak ez a ritkabbik sajnos.... Gondolom igy erted..
2015. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felicia! Bár én azonnal terhes lettem, amikor terveztük a babát, az első hónapban megfogant, nagyon nehéz terhességem volt. Elsőnek nem akarta megmutatni magát a babó, de nagyon görcsöltem, ráfogták, hogy méhen kívüli és kórházba küldtek. Utolsó pillanatban látták, hogy mégis jó helyen van. Aztán megint kórházba kerültem vérzés miatt. A baba mellett kezdett leválni a méhnyálkahártya. Progeszteron+szigorú pihenés volt az ítélet. Aztán 14 hetesen iszonyat begörcsöltem. Az orvos mondta, hogy megrövidült a méhnyak, nem tud mit csinálni, pihenjek, ha nagyon fáj, irány a kórház. A 27. hétig aztán nem rövidült tovább. Akkor megint elkezdődött. Emlékszem, az orvos szavaira, hogy gyúrjunk még rá 10 hetet. Onnantól kezdve én számoltam vissza az időt. Végül 36 hetesen, pár nappal a 10 hét letelte előtt elfolyt a víz és megszületett a kisfiam. Már 1.5 éves nagyfiú! Kitartás!
2015. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!