Tegnap este fél 6 körül bevettem az Escapelle 72 órás eseményutáni tablettát. Mikor kell jelenteznie a mellékhatásoknak? Ha egyáltalán nem jelentkeznek bajt jelent? Vagy jelentheti azt is hogy nem is volt mire hatnia mert nem voltam megtermékenyítve?

Figyelt kérdés

Kiszakdt a gumi,ugy hogy elotte a baratom nem élvezett el és pisilt is,az elovaladek miatt vettem azért esemenyutanit. De még semmi mellèkhatást nem érzek max enyhe fejfájást és fáradtságot. Gondot jelenthet ha nem is jelentkezik semmien hatás?

(16 éves)



2015. júl. 22. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Elemezd, ízlelgesd már egy kicsit azt a szót, hogy MELLÉKhatás!

Vajon miért hívják így?

Azért mert a bogyó főhatásától FÜGGETLENÜL jelentkezik. Nem kell mellékhatás hogy hasson!

A mellékhatás csak a gyógyszeripar hibája. Azokat a lehetséges kellemetlenségeket jelenti, amiket nem sikerült teljesen kiszűrni.

2015. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

semminek sem KELL történnie. előfordulHATnak mellékhatások, előfordulHAT vérzés, de semmi sem törvényszerű.

olvasd el a betegtájékoztatót, abban minden lényeges infó benne van, annál többet senki sem tud mondani, max az orvos. :)

a gyógyszer biztosan hatni fog, emiatt ne aggódj.

2015. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!