Az abortusz olyan mint a missed abortusz?

Figyelt kérdés
mindkét esetben kitisztitják a méhet? meg lekaparják a méhnyálkahártyát ? utána télleg könnyeben teherbe lehet esni?
2015. aug. 1. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az eljárás hasonló, csak missed esetén a magzat nem él közben. Nem, nem könnyebb teherbe esni utána, sőt, van egy minimális kockázat arra, hogy meddő lesz az ember. Miért lenne könnyebb?
2015. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
januarba volt egy vetelesem ra 3 honapra terhes lettem elvetetem
2015. aug. 1. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eljárás ugyan olyan. Csak az egyiknél már nem él a magzat. Szerintem a vetéléseidnek nem a műtét az oka. Engem pl óva intett az orvosom, mert azt mondta, hogy a vetélés után könnyebben terhes lehetek. Gyakorlatilag te is könnyebben teherbe estél. Az, hogy nem maradt meg az a baba sem, na az már más kérdés. Annak rengeteg oka lehet. Biológiai(genetikai) vagy kémiai(a méh környezeti értékei). Szerintem mindenképp kérdezd meg a dokidat. Lehet kapsz tőle egy tablettát ami segíti a megmaradást.
2015. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Vetélés után 3 hónappal miért lettél terhes, ha nem akarod megtartani a gyereket?
2015. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te januárhoz képest 3 hónapra terhes lettél már legalább 4 hónapos terhesnek kéne lenned..itt nem stimmel valami
2015. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!