Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt már abortusza, és...

Akinek volt már abortusza, és anya lett utána, nem volt mégjobban lelkiismeretfurdalása?

Figyelt kérdés
Mit éreztél amikor anya lettél? Nem gondoltál többet a halott babádra? Nem jutott eszedbe, vajon ő milyen lenne?

2015. aug. 8. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem volt lelkiismeret-furdalásom, sőt, még inkább helyesnek tartom az akkori döntésem. Látva, hogy mit jelent egy gyermek, milyem körülmények szükségesek, mennyire fontos a gyermekvállalás előtt egy stabil munkahely, ahová vissza is várnak, mennyire fontos, hogy a megfelelő emberrel alapítsak családot, jobban nem is dönthettem volna. Nem gondolok arra a magzatra. Viszont van két csodálatos gyermekem, akiket boldogságban tudunk nevelni.
2015. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem, és nem is gondolok rá, csak amikor valaki ilyet kérdez.

Akkor úgy kellett dönteni és most meg két másik gyereket nevelni - 20 évvel később. Mind a kétféle döntéssel együtt kell élni, a fiaim pl. most nem lennének, ha az elsőt meg kell tartani. Nincs min gondolkodni innentől.

2015. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Igaz én még nem szultem de közeledek a kiírt dátumhoz. És de, igen. Sokkal többet gondolok rá, hiába telt el 8 év azóta. Voltak évek amikor nem gondoltam rá de mióta babát várok azóta sokkal többször. Lelkiismeretfurdalásom volt akkor is, most is. Az abortusz után sokáig gondolkoztam azon, hogy milyen lenne, hogy nézne ki, lány lenne-e vagy fiú, stb. Ez most mind újra megvan. Akkor nem volt más választásom de attól még ez megtörtént.
2015. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves 3! Esetleg az még nem jutott eszedbe, hogy azt a babát akit el kellett vetetned, őt várod most? Hogy azt a babát megkérted, hogy jöjjön később, és ő most itt van?
2015. aug. 8. 21:48
 5/23 anonim ***** válasza:
8%

biztos hogy nem ugyanaz a baba.

akinek 3-4 művi abortusza volt és azután szül, 100 % hogy nem ötödjére jön hozzá ugyanaz a baba.

és nem véletlen az sem, hogy minden terhesség más.


viszont akinek spontán ment el a babája, oda csak nem akart jönni, mert lehet félt, és attól még lehet később ő jön.

2015. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Hogy lenne már ugyanaz a baba?! Másik petesejt, másik hímivarsejt az esetek többségében ráadásul más apától. Fura ez az egész kérdés. Én inkább azt nem tudom megértetni, aki később ugyanazzal az emberrel vállal gyereket. Az teljesen nonszensz, hogy akkor minek kellett elvetetni.
2015. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
ki pontozott le?
2015. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
nekem meg az az érdekes, hogy hogy lehet lombikbébinek lelke, éntudata, meg stb
2015. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

#6 Nonszensz? Te amugy tudsz gondolkodni?


Anyumek osszejottek, egy ev mulva teherbeesett. 19 eves volt, az orvosi egyetem 2.eveben... Kesobb megszulettunk harman a tesoimmal. Az nem jut eszedbe, hogy egy par meg nincs abban az elethelyzetben?!


Gondolkozz mar mielott leirsz egy ilyen baromsagot.


Ez a babas dolog meg.. Abortusznal nem ugyanaz, de spontan veteleskor felt a kis lelkem? Jezusom, beteg vagy hozzaszolo..nem tudom hanyas volt, de biztos magara ismer.

2015. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%
A pasikat miért nem faggatják soha az abortuszról? Senki sem egyedül hozza össze azt a gyereket. Két ember felelőssége.
2015. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!