Egyetértesz azzal, hogy itthon még mindig nem lehet hoozájutni az abortusztablettához?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 19:57
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Itt nem az abortuszról gondolok véleményet.

Hanem ha van egy WHO/nemzetközi szakkollégiumok,egyetemek ajánlása(tabletta) akkor lehetőség szintjén is,hogyhogy nem lehet itthon hozzájutni

2015. aug. 21. 20:04
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Külföldön sem lehet csak úgy "hozzájutni". Az abortusztabletta használata szigorúan kórházi körülmények között, orvosi felügyelet mellett engedélyezett máshol is. Én úgy hallottam, nem sokkal jobb, mint a műtét, mert:

1. iszonyat kínokat okozhat

2. az esetek elég nagy részében nem távozik rendesen a magzat, így ugyanúgy műtét szükséges.

2015. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek egyet vele. Legyen meg a választása a nőnek. Nem támogatom az abortuszt és nem akarok vitát elindítani. De, sok magyar nő utazik ezért külföldre, például Ausztriába. Más országokban évtizedek óta hozzá lehet jutni. Nem úgy érti senji, hogy besétálok a gyógyszertárba és bumm. Hanem máshol is orvos felügxelete mellett alkalmazzák, kontroll stb. Én azt hallottam, hogy kevésbé okoz szövődményeket és valamivel humánusabb is. Én ha itthon választhatnék a tabletta mellett döntenék. Egyébként már évekkel ezelőtt úgy volt, hogy engedélyezik.
2015. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon helyes. Az árát meg duplájára emelném. A fogamzásgátlókat viszont reklámoznám ezerrel.
2015. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
A fogamzásgátlókat nem elég reklámozni, olcsóbbá/ingyenessé kell tenni. Emellett az abortusztablettát is engedélyezném, mindenki dönthessen, ahogy akar. (Sokan azt hiszik, hogy ez olyan, mint az eseményutáni tabletta: NEM olyan.)
2015. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Nalam ures petezsak volt...:(

7+4-en missed ab mutet, mivel elkezdtem verezni...barcsak kaphattam volna abortusztabit mutet helyett...:(

Nem ertek egyet azzal, hogy itthon nem hozzaferheto!

2015. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Meg kell nézni, hogy a sima 72 órás tabletta is milyen károkat tud okozni a szervezetben. A tanulmányok szerint azokban az országokban sem csökkent az abortuszok száma, ahol engedélyezett.
2015. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%

4. vagyok,

utolsó válaszoló, pont ezt éltem át én is néhány éve, előtte szültem 3-szor. A műtétet biztonságosabbnak érzem, mint a tablettát.


Barátnőm egyszer a 72 órástól úgy szenvedett, hogy elmondani nem tudta...Azt mondta, soha többé felelőtlen szex...

2015. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elso babam lett volna, most kenyszerpihi van, remelem nem okozott a mutet gondot, mert olyan rosszakat hallani az abortuszrol es ugye a missed ab. es az abortusz eljarasa ugyanaz csak az ok mas... Tablettarol nem halottam rosszat ezen a teren, de az igaz, hogy a mutet celravezetobb.
2015. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan, mit nem lehet azon megérteni, hogy a 72 órás tabletta nem ugyanaz, mint az abortusztabletta? Ennyire ostobák vagytok? Akkor nem kell róla véleményt alkotni, ha azt sem tudjátok mi az.
2015. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!